Нерухомість від забудовників

Будівельний Альянс Груп

Поштова адреса 29010 Україна, м. Хмельницкий, вул. Зарічанська, 5/3
Контактні телефони (0382) 70-13-53
Контактний mail zakaz.kar@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Хмельницька

Опис забудовника Будівельний Альянс Груп

Будівельна компанія "Будівельний Альянс Груп" (БудАльянс) працює на ринку проектування, капітального будівництва та реконструкції з 2002 року. За ці роки компанія набула статусу найнадійнішої і найбільшої в Хмельницькій області, пройшовши перевірку роками кризи і не втративши при цьому довіри партнерів і клієнтів.

Ми спроектували, побудували та реконструювали безліч об'єктів різноманітного призначення та поверховості. Наші будівлі прикрашають місто і створюють комфортні умови для життя і роботи тисячам людей. Житлова нерухомість та комерційна нерухомість у Хмельницькому проектується і споруджується нами завжди в заплановані терміни, якість будівництва перевіряється не людьми, а часом.

Найбільша будівельна компанія Хмельницької області "Будівельний Альянс" здійснює комплексне капітальне будівництво та проектування в Україні, пропонуючи повний пакет послуг від архітектурно-будівельного проектування до супроводу об'єктів. Ми розробляємо і реалізуємо проекти гідротехнічних, електротехнічних і сантехнічних мереж різного ступеня складності, а також проводимо реконструкцію комунальних магістралей локального і глобального значення.

Житлова нерухомість Хмельницького - один із пріоритетних напрямків компанії ТОВ "Будівельний Альянс Груп" (БудАльянс). Ми зводимо багатоповерхові будинки поліпшеного внутрішнього планування, з вбудованим або прибудованим паркінгом, з приміщеннями для офісів та магазинів. Нами здійснюється продаж квартир в новобудовах, уже зданих в експлуатацію, і тих, котрі закладені нещодавно. Зводячи будинки високої комфортності, ми орієнтуємося не тільки на заможних городян, у нас можна купити квартиру в новобудові 1- або 2-кімнатну, але неодмінно з високою стелею, індивідуальним опаленням і якісним оздобленням.

Власні виробничі потужності, новітнє обладнання і висококваліфікований персонал - це головні інструменти нашої будівельної компанії, вони дозволяють вирішувати будь-які найскладніші завдання з проектування і будівництва нерухомості в Хмельницькому.

Житлові комплекси Будівельний Альянс Груп

Новини забудовника

11
липень
2017
11
липень
2017
11
липень
2017

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →