Нерухомість від забудовників

Будінвестконтакт

Поштова адреса Софіївська Борщагівка, пр. Амосова 32/2, оф. 37
Контактні телефони 583-08-82
Сайт
Регіони діяльності Київська

Опис забудовника Будінвестконтакт

ТОВ « Будінвестконтакт» було засновано в 2002 р. як будівельну компанію повного циклу. Місія компанії «Будінвестконтакт» - забезпечення людей комфортним та якісним житлом за прийнятними цінами.

За 11 років успішної діяльності компанія істотно наростила будівельні потужності і вдосконалила застосовувані технології для будівництва високоякісного житла на території с. Софіївська Борщагівка в Київській області. В умовах підвищення рівня вимог до якості житла, що зводиться в сучасному світі, компанія «Будінвестконтакт» обрала пріоритетними принципами роботи застосування енергозберігаючих технологій та відповідність будівельних матеріалів екологічним нормам.

На сьогодні компанією «Будінвестконтакт» вже зведено і здано в експлуатацію більше 10 багатоквартирних 5-11-поверхових житлових будинків, об'єднаних в сучасний Житловий Комплекс з розвиненою інфраструктурою «Софіївська Слобідка» .

У лютому 2013 року компанії «Будінвестконтакт» президією Східно-Української академії бізнесу присвоєно громадський знак якості «ВИЩА ПРОБА». Цей знак якості присвоюється кращим українським підприємствам за професійне надання послуг або виробництво товарів, що відповідають міжнародним стандартам.

Житлові комплекси Будінвестконтакт

Новини забудовника

11
травень
2017
27
жовтень
2015
08
лютий
2014

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →