Нерухомість від забудовників

Благо

Поштова адреса м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35
Контактні телефони (097)0714-000, (050)0714-000, (0342) 714-000,
Контактний mail blagoinform@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Івано-Франківська

Опис забудовника Благо

Компанія «Благо» — один із найвідоміших забудовників Прикарпаття, понад 15 років успішно працює на ринку нерухомості. Багаторічний досвід і впровадження новітніх технологій дозволили організувати ефективну структуру управління та дають компанії можливість створювати унікальні будівлі: інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси.
На даний момент здійснюється будівництво комплексів: Елітні апартаменти і пентхауси Parus, Стильний Район Manhattan, ЖК Comfort Park, ЖК Паркова алея, Містечко Соборне, котеджне містечко Franko River Club.
Уже завершені та здані в експлуатацію: житлові будинки в Івано-Франківську на вул. Північний бульвар, 5Б і вул. Сеченова, 129А; у Коломиї на вул. Леонтовича, 20А; Тлумачі на вул. Винниченка, 1А; Надвірній на вул. Франка, 6А.

У кожному проекті компанія "Благо" використовує комплексний підхід у створенні сучасних умов життя. Кожен з будівельних проектів створений таким чином, що крім придбання нового житла, Ви отримуєте можливість вдосконалити свій стиль життя. Поруч з Вами знаходяться торгові центри та дитячі садочки, сучасні паркінги та спортивні клуби. Все це – на території комплексу і Вам не потрібно витрачати зайвий час на тривалі подорожі містом. Саме комплексність проектів стала взірцем нових стандартів будівництва житла.

Ми використовуємо новий для українського ринку підхід у будівництві, повністю забезпечуючи виробничий ланцюг зі створення проектів, будівництва та їх подальшого обслуговування: Компанія «Благо» не обмежується лише придбанням землі та зведенням будинку - компанія виконує весь цикл будівельних робіт, включно з внутрішніми, і після здачі об'єктів в експлуатацію продовжує їх обслуговувати, здійснюючи управління житловим фондом будівель та прибудинкових територій.

Житлові комплекси Благо

Новини забудовника

11
лютий
2019
Акція завершена
06
лютий
2019
06
лютий
2019

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Інформаційний партнер в регіоні
Популярні забудовники Каталог забудовників →