Нерухомість від забудовників

Благо

Поштова адреса м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35
Контактні телефони (0342) 71-40-00, 50-24-56
Контактний mail blagoinform@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Івано-Франківська

Опис забудовника Благо

Компанія «Благо» — один із найвідоміших забудовників Прикарпаття, понад 10 років успішно працює на ринку нерухомості. Багаторічний досвід і впровадження новітніх технологій дозволили організувати ефективну структуру управління та дають компанії можливість створювати унікальні будівлі: інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси. Уже завершені та здані в експлуатацію: житлові будинки в Івано-Франківську на вул. Північний бульвар, 5Б і вул. Сеченова, 129А; у Коломиї на вул. Леонтовича, 20А; Тлумачі на вул. Винниченка, 1А; Надвірній на вул. Франка, 6А.

У кожному проекті компанія «Благо» використовує комплексний підхід у створенні сучасних умов життя. Кожен з будівельних проектів створений таким чином, що крім придбання нового житла, Ви отримуєте можливість вдосконалити свій стиль життя. Поруч з Вами знаходяться торгові центри та дитячі садочки, сучасні паркінги та спортивні клуби. Все це – на території комплексу і Вам не потрібно витрачати зайвий час на тривалі подорожі містом. Саме комплексність проектів стала взірцем нових стандартів будівництва житла.

Ми використовуємо новий для українського ринку підхід у будівництві, повністю забезпечуючи виробничий ланцюг зі створення проектів, будівництва та їх подальшого обслуговування: Компанія «Благо» не обмежується лише придбанням землі та зведенням будинку - компанія виконує весь цикл будівельних робіт, включно з внутрішніми, і після здачі об'єктів в експлуатацію продовжує їх обслуговувати, здійснюючи управління житловим фондом будівель та прибудинкових територій.

Житлові комплекси Благо

Новини забудовника

02
січень
2017
02
січень
2017
27
вересень
2016

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Інформаційний партнер в регіоні
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера