Нерухомість від забудовників

BDHolding

Поштова адреса c. Чайки, вул. В. Чайки, 16
Контактні телефони (044) 585-55-06
Сайт
Регіони діяльності Київ, Київська

Опис забудовника BDHolding

BD Holding-будівельно-девелоперський холдинг з головним офісом в Швейцарії,який об’єднує понад 10 українських компаній. Починаючи з 2010 року, наш персонал реалізує амбітні будівельні проекти в Україні.

На даний момент у портфелі девелопера об’єднано чотири житлових комплекси у зеленому передмісті Києва: житлові комплекси «Львівський», «Празький квартал», «Аметист» та «Echo park». Всього за 5 років було побудовано більше ніж 30 багатоквартирних будинків.

Наша відмітна особливість - використання в будівництві тільки перевірених європейських технологій і добротних сертифікованих матеріалів. Компанія займається не тільки житловим, а й комерційним будівництвом, а також надає супутні послуги іншим забудовникам: проектування, дизайн та юридичний супровід проектів.

Безумовною перевагою BD Holdingє раціональне використання ресурсів і оптимізована система бізнес-процесів, від архітектурних рішень до логістики і роботи з підрядними організаціями, що дозволяє забудовнику впевнено конкурувати на ринку житла різних класів - від «Економ» до «Комфорт+».

Філософія компанії базується на ключових європейських цінностях - бездоганній якості і рівні сервісу, надійності і пунктуальності. В основі діяльності - клієнтоорієнтований підхід і комплексні рішення: кожен житловий комплекс - це продумана, оптимально упорядкована територія з розвиненою інфраструктурою, громадським транспортом в пішої доступності та власною обслуговуючою організацією.

Приміське розташування житлових комплексів дає можливість зануритися в розслаблюючу атмосферу природи і тиші всього в декількох кілометрах від галасливого мегаполісу з усіма атрибутами заміського життя: ліс, озеро, паркова зона, затишні закриті дворики, мальовничі зони відпочинку.

Особливу увагу компанія приділяє соціальної відповідальності. Поряд з благоустроєм безпосередньо житлових комплексів, BD Holdingпрацює над розвитком усього житлового району Петропавлівська Борщагівка.

Завдяки персоналу холдигу була оновлена інженерна та соціальна інфраструктура, дороги та проїзди, реконструйований сільський дитячий садок, облаштовані паркові зони відпочинку і спортивні майданчики.

Житлові комплекси BDHolding

Київська

Новини забудовника

27
жовтень
2020
30
вересень
2020
27
липень
2020

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →