Нерухомість від забудовників

AVM Development Group

Поштова адреса просп. Академіка Паладіна, 44
Контактні телефони (044) 222 86 46
Контактний mail avm.development.group@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Київ, Київська

Опис забудовника AVM Development Group

Девелоперська компанія AVMDevelopmentGroup була створена у 2011 році та вже успішно реалізувала та ввела в експлуатацію більше 80-ти будівель. Загальна площа побудованих об’єктів перевищила 30 000 м2, площа забудови перевищує 10 га. В наші нові зручні квартири та сучасні таунхауси в комфортних для життя районах заселились вже понад 1000 людей. Ще 54 будинки знаходяться на стадії будівництва.

Ми пишаємось тим, що наші проекти здаються в рамках заявлених термінів та повністю задовольняють очікування наших клієнтів. Адже ми враховуємо потреби кожного – від тих, хто планує інвестувати у великі котеджі чи таунхауси, або тих, хто бажає придбати однокімнатну квартиру площею 26,1 м2,до тих, хто наразі орендує квартиру та може розраховувати лише на придбання власного житла у розстрочку.

Надійність – не просто наш принцип, а доведений часом факт. Ми ставали на ноги у непростий посткризовий період, однак маючи серйозний досвід в будівництві багатоквартирних житлових комплексів в Києві та передмісті, ми подолали виникаючі в той час труднощі і наразі впевнено і стабільно розвиваємось. За роки роботи, ми проаналізували і освоїлиусі аспекти будівництва «від А до Я», в результаті чого нам вдалося вивести новуформулу успіху, яку ми нині реалізуємо у всіх наших будівельних проектах.

Ця модель базується на «трьох китах» успішного будівельного проекту: оптимальному співвідношенні ціна/якість, добре розвиненій інфраструктурі та зручному місцерозташуванні. Всі наші проекти зорієнтовані на поєднання переваг активного міського життя та життя в затишному передмісті.

Ми нейдемо на компроміси та завжди орієнтуємося на вигоду клієнта – нам важливо, щоб житлові комплекси були не тільки безпечні, але й зручні, мали гарну інфраструктуру та відмінну транспортну розв’язку. AVMDevelopmentGroup облаштовує тільки такі місця, які поєднують в собі кращі сторони міських і приміських забудов.

До проектів девелоперської компанії AVMDevelopment Group відносяться:

· ЖК «Гнатівський»

· ЖК «Супутник-Білогородка»

· ЖК «Супутник-Гатне»

· ЖК «Нова Конча-Заспа»

Житлові комплекси AVM Development Group

Київська

Новини забудовника

26
листопад
2019
Акція завершена
11
червень
2019
Акція завершена
15
січень
2019
Акція завершена

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →