Нерухомість від забудовників

AVM Development Group

Поштова адреса просп. Академіка Паладіна, 44
Контактні телефони (044) 222 86 46
Контактний mail avm.development.group@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Київ, Київська

Опис забудовника AVM Development Group

Девелоперська компанія AVMDevelopmentGroup була створена у 2011 році та вже успішно реалізувала та ввела в експлуатацію більше 80-ти будівель. Загальна площа побудованих об’єктів перевищила 30 000 м2, площа забудови перевищує 10 га. В наші нові зручні квартири та сучасні таунхауси в комфортних для життя районах заселились вже понад 1000 людей. Ще 54 будинки знаходяться на стадії будівництва.

Ми пишаємось тим, що наші проекти здаються в рамках заявлених термінів та повністю задовольняють очікування наших клієнтів. Адже ми враховуємо потреби кожного – від тих, хто планує інвестувати у великі котеджі чи таунхауси, або тих, хто бажає придбати однокімнатну квартиру площею 26,1 м2,до тих, хто наразі орендує квартиру та може розраховувати лише на придбання власного житла у розстрочку.

Надійність – не просто наш принцип, а доведений часом факт. Ми ставали на ноги у непростий посткризовий період, однак маючи серйозний досвід в будівництві багатоквартирних житлових комплексів в Києві та передмісті, ми подолали виникаючі в той час труднощі і наразі впевнено і стабільно розвиваємось. За роки роботи, ми проаналізували і освоїлиусі аспекти будівництва «від А до Я», в результаті чого нам вдалося вивести новуформулу успіху, яку ми нині реалізуємо у всіх наших будівельних проектах.

Ця модель базується на «трьох китах» успішного будівельного проекту: оптимальному співвідношенні ціна/якість, добре розвиненій інфраструктурі та зручному місцерозташуванні. Всі наші проекти зорієнтовані на поєднання переваг активного міського життя та життя в затишному передмісті.

Ми нейдемо на компроміси та завжди орієнтуємося на вигоду клієнта – нам важливо, щоб житлові комплекси були не тільки безпечні, але й зручні, мали гарну інфраструктуру та відмінну транспортну розв’язку. AVMDevelopmentGroup облаштовує тільки такі місця, які поєднують в собі кращі сторони міських і приміських забудов.

До проектів девелоперської компанії AVMDevelopment Group відносяться:

· ЖК «Гнатівський»

· ЖК «Супутник-Білогородка»

· ЖК «Супутник-Гатне»

· ЖК «Нова Конча-Заспа»

Житлові комплекси AVM Development Group

Київська

Новини забудовника

13
липень
2015
13
липень
2015
08
червень
2015

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Гарячі пропозиції
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера