Нерухомість від забудовників

Мікрорайон Дендропарковий

Забудовник Будівельний Альянс Груп
Регіон Хмельницька
Місто Хмельницький
Адреса Старокостянтинівське шосе
Стан введено в експлуатацію частину черг
Клас комфорт
Інфраструктура паркінг 
Сайт

Опис Мікрорайон Дендропарковий

Місцезнаходження та під'їзні шляхи:

На виїзді з Хмельницького по шосе в бік Старокостянтинова - Шепетівки праворуч за дендропарком. Час у дорозі від круга на проспекті Миру - близько 2 хвилин.

Район:

Розташований на височині. Забудовується південно-західний схил, захищений від міста широкою лісосмугою. Хмельницький знаходиться з підвітряного боку. Поблизу немає промислових об’єктів.

Права власності на землю і нерухомість:

Земля знаходиться у приватній власності. Після будівництва і здачі в експлуатацію таунхауса кожен власник отримує документ, що підтверджує його право власності на землю і нерухомість.

Дозвільні документи на будівництво:

Наявність всіх розпоряджень і дозволів на проектування та будівництво інфраструктури. Отримано всі технічні умови на підключення комунікацій. Пройдені всі експертизи і узгодження проекту. Отримано дозвіл на будівництво житла. Назва мікрорайону « Дендропарковий » з назвою вулиць внесені до реєстру Держінформ'юсту .

Комунікації мікрорайону:

Ми можемо з усією відповідальністю заявити , що мікрорайон «Дендропарковий » - один з небагатьох житлових масивів у Хмельницькому, в якому і комунікації і житло будуть побудовані з дотримання абсолютно всіх будівельних норм. Всі інженерні споруди та комунікації, що забезпечують електропостачання, водопостачання, каналізацію, газопостачання, а також телефон та інтернет, побудовані із сучасних матеріалів з урахуванням досвіду, накопиченого при будівництві мікрорайону «Сонячний» у с. Лісові Гринівці Хмельницького району.

Проїзжа частина - шириною 6 м - дозволить роз'їхатися двом зустрічним машинам, двосторонні тротуари - шириною 1 м - викладені якісною тротуарною плиткою, вуличне освітлення. Висновок: якісно укладені сучасні комунікації дозволять жителям мікрорайону без додаткових витрат експлуатувати їх протягом десятиліть. Ефективне поєднання максимальної автономності всіх систем життєзабезпечення кожного таунхауса із загальними системами селища - гарантія економії коштів і зручність в обслуговуванні.

Соціальна і спортивна інфраструктура:

Мабуть, саме соціальну інфраструктуру мікрорайону можна назвати найбільшою перевагою цього проекту. Нами заплановано будівництво приміщень для служби сервісу та управління селищем.

Здоровий спосіб життя для сучасної людини не тільки питання здоров'я, але і престижу.

Спортивний комплекс відповідає найвишуканішим вимогам. Він включає в себе волейбольний, баскетбольний або футбольний майданчики, тенісний корт (за бажанням), турніки і спортивні тренажери. Для самих маленьких - сучасний мінігородок з гірок, гойдалок і пісочниць. Мами з візочками, тата з друзями - сусідами зможуть добре провести час, відпочиваючи і спілкуючись в упорядкованих громадських зонах. Якісно заасфальтована дорога всередині містечка ідеально підходить для прогулянок на роликах.

Спортивний майданчик не тільки зміцнить здоров'я і скрасить дозвілля ваших дітей, але й дасть їм можливість подружитися .

Охоронна система:

Селище оточене високим парканом, який несе охоронну функцію. За Вашим бажанням на кожному в'їзді буде розміщений контрольно -пропускний пункт з автоматичним шлагбаумом.

Служба безпеки здійснюватиме цілодобову охорону території селища. За бажанням власників можлива установка відеоспостереження за всім периметром селища.

Мікрорайон Дендропарковий на карті

Новини комплексу

11
липень
2017

Хід будівництва Мікрорайон Дендропарковий

  • Мікрорайон Дендропарковий
  • Мікрорайон Дендропарковий
Дивитися динаміку будівництва → Всі фото →

Інші комплекси Будівельний Альянс Груп

Дивіться також
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Хмельницького
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Хмельницького Дивитися ціни Хмельницького→
Реклама
Відео новобудов Хмельницького
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Хмельницького Дивитися відео новобудов Хмельницького→
Швидкий пошук