Нерухомість від забудовників

ЖК Жигулина роща

Забудовник Владоград
Регіон AP Крим
Місто Сімферополь
Адреса Євпаторійське шосе, 8
Стан будується
Клас комфорт
Інфраструктура паркінг, дитячий садочок, школа, зупинка транспорту 500 м.
Контактний mail rielt@vladograd.com
Сайт
Додати в закладки Браузера

Опис ЖК Жигулина роща

Реалізація проекту «Будівництво мікрорайону «Жигулина роща» це великомасштабний проект, який не має аналогів в Криму. Зведення мікрорайону «Жигулина роща» планується в 7 черг за період з червня 2016 року по квітень 2026 року.

Будівництво першого пускового комплексу першої черги здійснюється в рамках реалізації проекту «Будівництво мікрорайону «Жигулина роща».

Перший пусковий комплекс першої черги загальною площею 33 680,6 м2 являє собою багатоквартирні житлові будинки з вбудовано-прибудованими комерційними приміщеннями громадського призначення, будівництво яких передбачається за період з серпня 2016 року по грудень 2017 року.

Загальна квартирографія першого пускового комплексу першої черги включає 472 квартири.

Реалізація проекту в цілому дозволить забезпечити доступним і комфортним житлом близько 20 000 чоловік. Крім багатоквартирних житлових будинків, планується зведення середньої загальноосвітньої школи, школи розвитку творчості, дитячих дошкільних установ, а також спортивно-оздоровчого комплексу.
Для зручності жителів, в крокової доступності будуть розташовані магазини, кафе, служби побуту, відділення банків і зв'язку, навчальні та розважальні центри та інші, необхідні для комфортного життя об'єкти інфраструктури, завдяки чому створяться нові робочі місця. У мікрорайоні буде окрема парковка на 5000 машиномісць.

Вигідне розташування об'єкта - центр Кримського півострова, дає додаткову можливість жителям масиву швидко дістатися в будь-яку точку Криму. Прилегла розвинена мережа міського громадського транспорту, близьку відстань від авто-, залізничного вокзалів та аеропорту дають нам повне право позиціонувати майбутній мікрорайон як «Мікрорайон моєї Мрії». Завершує загальний благоустрій тісне сусідство з найбільшим торгово-розважальним комплексом Республіки «МЕГАНОМ».

Назва мікрорайону «Жигулина роща» говорить сама за себе: район потопає в зелені і паркових зонах. Для створення мікрорайону залучені кращі фахівці і в майбутніх мешканців буде багато причин пишатися новим місцем свого проживання.   

ЖК Жигулина роща на карті

Новини комплексу

08
березень
2017
26
січень
2017

Хід будівництва ЖК Жигулина роща

  • Жигулина роща
  • Жигулина роща
  • Жигулина роща
  • Жигулина роща
Дивитися динаміку будівництва → Всі фото →

Інші комплекси Владоград

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Відео новобудов Сімферополя
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Сімферополя Дивитися відео новобудов Сімферополя→
Реклама
Ціни в новобудовах Сімферополя
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Сімферополя Дивитися ціни Сімферополя→
Додати в закладки
Браузера
Швидкий пошук