Нерухомість від забудовників

ЖК Скальса

Архів
Забудовник Група компаній Компроміс
Регіон AP Крим
Місто Севастополь
Адреса пр-т. Ген.Острякова, 242
Стан архів
Клас комфорт
Інфраструктура дитячий садочок, школа, зупинка транспорту 500 м.

Опис ЖК Скальса

ЖК "Скальса" розташований в інфраструктурно-розвиненому, дуже популярному у жителів Севастополя районі міста. У 50 м розташований великий торговий центр "Sea Mall", в 100 м знаходяться речовий і продуктовий ринки, трохи далі розташований овочевий ринок. У безпосередній близькості розташована велика транспортна розв'язка, через яку проходить велика кількість тролейбусів (№12, 14, 20), автобусів (№ 2, 20, 105, 12, 17) і маршрутних таксі (№14, 23,17,20,25 , 26, 2,120,). Завдяки цьому Ви зможете з легкістю дістатися в будь-яку точку міста і за його межі. Тут же, в 15 хв. ходьби розташований найбільший у Севастополі Дитячий медичний комплекс. Велика кількість дитячих садків та загальноосвітніх шкіл, розташованих в крокової доступності, зробить проживання в ЖК "Скальса" ще більш комфортним.

Житловий комплекс складається з одинадцяти 9-поверхових секцій, з вікон яких відкривається панорамний вид на місто. Зведення ЖК «Скальса» відбувається в кілька черг, що дозволяє вводити будівлі в експлуатацію окремими етапами, з благоустроєм прилеглих територій у рамках кожної черги. Такий метод дозволяє максимально скоротити час введення житла в експлуатацію. Дві черги, що складаються з 3 секцій, вже готові і здані в експлуатацію!

При будівництві будинків житлового комплексу використовується технологія монолітного будівництва, яка забезпечує високі показники тепло- і звукоізоляції. Будинки, побудовані із застосуванням цієї технології, є більш довговічними.

ЖК Скальса на карті

Новини комплексу

02
листопад
2015

Хід будівництва ЖК Скальса

  • Скальса
  • Скальса
Дивитися динаміку будівництва → Всі фото →

Інші комплекси Група компаній Компроміс

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Відео новобудов Сімферополя
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Сімферополя Дивитися відео новобудов Сімферополя→
Швидкий пошук