Нерухомість від забудовників

Хід будівництва житлового комплексу Great у січні

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, триває активне будівництво вже 11 з 13 запланованих будинків.

В перших трьох будинках добігає кінця кладка зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок. Також майже завершений монтаж металопластикових вікон у другому та третьому будинках, у першому він виконаний на три чверті. Триває встановлення вітражів – у перших двох будинках закінчили 35% робіт, у третьому – половину.

Фасад третього будинку облаштований вже на 60%, другого – на чверть. У всіх трьох будинках добігають кінця покрівельні роботи, активно триває монтаж інженерних систем, стяжка підлог, ліфтові роботи, облаштування котелень. Крім того, в третьому будинку ЖК Great розпочато оздоблювальні роботи в місцях загального користування.

У четвертому будинку закінчено зведення монолітного каркасу, наполовину готові зовнішні та внутрішні стіни. Розпочали встановлення металопластикових вікон.

У п’ятому будинку монолітно-каркасні роботи виконані на 85%, монтаж сходових маршів – на 55%, стіни – приблизно на 35%. У шостому моноліт завершений наполовину, монтаж сходових маршів – на 40%, кладка стін – на чверть.

У дев’ятому будинку житлового комплексу повністю завершено роботу над пальовими та опорними конструкціями, розпочато зведення монолітного каркасу. У десятому пальові роботи тривають – їх виконано на 60%.

Також розпочато котлованні роботи під 11 будинок. У дванадцятому та тринадцятому будинках триває спорудження опорних конструкцій.

ЖК Great

ЖК Great – це спільний проект забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального комплексу комфорт-класу з 13 будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів.

Виразною особливістю житлового комплексу Great є місце його розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає 90 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир завжди відкриватиметься дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка, а ті, кому власної інфраструктури «міста в місті» буде замало, зможуть лише за 3 хвилини дістатися на авто ТРЦ River Mall.

Всі новини Great → Перейти на сайт ЖК Great
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Manhattan city 22.01.2021 ЖК Manhattan city

Новий Автограф 21.01.2021 ЖК Новий Автограф

Отрада 21.01.2021 ЖК Отрада

Creator City 19.01.2021 ЖК Creator City

BudCapital 18.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

UNO City House 17.01.2021 ЖК UNO City House

Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →