Нерухомість від забудовників

ЖК UNO City House: відкрито продажі комерційної нерухомості

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» відкриває продажі комерційної нерухомості в ЖК UNO City House. Багатофункціональний комплекс будується по вул. Олени Теліги, 25, у Шевченківському районі столиці, за дві хвилини пішки від станції метро «Дорогожичі».
ЖК UNO City House

До продажу представлені нежитлові приміщення площею від 40 до 140 кв. м, що розташовані на другому поверсі багатофункціонального будинку UNO City House. Їх стартова ціна складає 40 350 грн за кв. м. Нежитлові приміщення можна придбати на умовах 100% оплати або з розтермінуванням на 24 місяці з першим внеском від 35%.

За словами керівника Офісу продажу ЖК UNO City House, Алли Куценко, на ринку спостерігається достатньо висока інвестиційна зацікавленість до нежитлових приміщень у складі житлових комплексів, що будуються. Оскільки їх прибутковість вища за житлові.

«Купується подібна комерційна нерухомість інвесторами з метою подальшого перепродажу, здачі в оренду чи організації власного бізнесу – отже для отримання прибутку», - зауважила вона.

«До числа найбільш ліквідних нежитлових приміщень відносяться об’єкти, які розташовані на пішохідних вулицях з великим трафіком руху. Наприклад, біля станцій метро чи в центральній частині міста. Як правило, об’єкти в таких локаціях реалізуються ще на стадії будівництва житлового комплексу.

Особливий попит мають приміщення площею від 50 до 150 м2 вільного призначення. За такої умови можна розраховувати на широку аудиторію потенційних орендарів. Цей обов’язковий мінімум дозволить навіть у періоди спаду ринку знайти орендаря чи покупця в розумний термін за ринковою ціною», - поділилась Алла Куценко.


Всі новини UNO City House → Перейти на картку ЖК UNO City House
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Manhattan city 22.01.2021 ЖК Manhattan city

Новий Автограф 21.01.2021 ЖК Новий Автограф

Отрада 21.01.2021 ЖК Отрада

Creator City 19.01.2021 ЖК Creator City

BudCapital 18.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

UNO City House 17.01.2021 ЖК UNO City House

Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →