Нерухомість від забудовників

Все про газоблоки: огляд матеріалу для будівництва будинків

Газоблок - це будівельний матеріал, що відноситься до групи виробів з пористого бетону. Він відрізняється пористою структурою і хорошими теплоізоляційними характеристиками. При малій питомій вазі виробів готові конструкції мають високу міцність і стійкістю до навантажень. Залежно від типорозміру матеріал підходить для будівництва несучих і міжкімнатних стін, перегородок в мало і багатоповерхових споруд. Купити газобетонні блоки за вигідною ціною можна на цьому сайті.


Склад, технічні характеристики матеріалу

Сировинний склад при виготовленні газобетонних блоків складається з цементу, кварцового піску, негашеного вапна, води і газообразующих компонентів (алюмінієва пудра). При взаємодії вапна і алюмінієвою пудрою в продукується масі утворюються осередки і мікроскопічні пори, кількість і частотність яких в подальшому визначає вагу і щільність виробів, коефіцієнт теплопровідності і в кінцевому підсумку - сферу застосування.

Технічні властивості:

 • Теплопровідність - 0,09-0,34 Вт / мС
 • Щільність - в діапазоні 300-1200 кг / м3
 • Морозостійкість - до значення F150
 • Міцність на стиск - від 1,5 до 15 МПа.

Конструкції з газобетону відрізняються енергоефективністю, здатні витримувати великі геотехнічні та кліматичні навантаження.

Різновиди газобетонних блоків

Газоблоки класифікуються залежно від експлуатаційних і технічних характеристик. Щільність виробів визначає сферу застосування, матеріал класифікується наступним чином:

 1. Теплоізоляційний - з щільністю 300-400 кг / м3: служить відмінним ізоляційним матеріалом, що не вимагає додаткового захисту, використовується для зведення ненесучих конструкцій;
 2. Конструкційно-теплоізоляційна група - з щільністю 500-900 кг / м3: вироби підходять для будівництва стін і перегородок в малоповерхових будівлях;
 3. Конструкційний газоблок - з щільністю 100-1200 кг / м3: придатний для зведення несучих стін і будівель, на які виявляється значна експлуатаційна навантаження.

Залежно від способу твердіння і досягнення марочної міцності газобетонні блоки бувають автоклавного твердіння (виготовляються під впливом високих температур і високого тиску) і неавтоклавного, коли блок твердне в природних умовах.

Переваги

Купити газоблок для будівництва означає забезпечити майбутньому будовою такі характеристики:

 • Довговічність;
 • Екологічність;
 • Вогнестійкість і пожежна безпека;
 • Стійкість до біологічних факторів - цвілі і грибків;
 • Высокий уровень звукоизоляции.

Практичність виробів підтверджується також малою питомою вагою при великому форматі блоків - ці характеристики сприяють швидкому і нетрудомістка процесу будівництва.

Де купити?

Газобетонні блоки набирають все більшої популярності в сучасному будівництві завдяки унікальним технічним властивостям і порівняно недорогою ціною. Компанія Моя Хата з вигідними офертами як для приватного, так і для комерційного будівництва. Широкий асортимент типорозмірів, доступна вартість і можливість швидкої доставки на об'єкт замовника - пріоритетні складові для оформлення вигідної покупки. Якість запропонованих нами виробів відповідає міжнародним стандартам, все товари сертифіковані.

Реклама забудовників
Останні новини:
Кристалл 18.01.2021 ЖК Кристалл

Житлобуд-2 18.01.2021 Житлобуд-2

Кристалл 18.01.2021 ЖК Кристалл

Подворье 18.01.2021 ЖК Подворье

Andorra 18.01.2021 ЖК Andorra

Парус Smart 18.01.2021 ЖК Парус Smart

BudCapital 18.01.2021 BudCapital

ЕКО-ДІМ на Тракті І 18.01.2021 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті І

Польський Бульвар 18.01.2021 ЖК Польський Бульвар

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
 • Нові комплекси (щопонеділка)
 • Новини забудовників (щочетверга)
 • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →