Нерухомість від забудовників

Відеозвіт з будівництва житлового комплексу Great у жовтні

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, тривають будівельні роботи.

У перших трьох будинках, де вже повністю завершено монолітні каркаси та монтаж сходових маршів, добігає кінця і кладка зовнішніх цегляних стін. В першому будинку роботи завершені на 70%, в другому на 90%, в третьому на 95%. Паралельно мулярі зводять внутрішні стіни та перегородки. В першому будинку вони готові на 55%, в другому на 75%, в третьому на 95%. У всіх трьох будинках також триває монтаж металопластикових вікон: скління в них завершене відповідно на 45%, 75% і 90%. Крім того, у першому та другому будинках розпочато встановлення вітражів, у той час як у третьому ці роботи виконані вже на 45%.

Внутрішні інженерні системи в трьох будинках готові приблизно на чверть. Покрівельні роботи – на 45% в першому, 65% у другому і 80% у третьому будинку. Крім того, у другому та третьому будинках розпочато облаштування стяжки підлог. У третьому будинку також ведуться фасадні роботи, вони закінчені на 20%.

Монолітний каркас четвертого будинку ЖК Great виконаний на 80%, сходові марші змонтовані у половині будівлі. Розпочато зведення зовнішніх та внутрішніх стін. В п’ятому будинку монолітно-каркасні роботи готові майже на 40%, триває монтаж сходових маршів. В шостому будинку також продовжується зведення монолітного каркасу.

Тим часом, повністю завершено котлованні роботи під дев’ятий та десятий будинки житлового комплексу. Зараз будівельники працюють над пальовими та опорними конструкціями. Котлован під будівництво тринадцятого будинку готовий вже на 70%.

ЖК Great – це спільний проект забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального комплексу комфорт-класу з 13 будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців передбачений великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Запланований власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також передбачений великий підземний паркінг з зарядками для електроавтомобілів та багаторівневий наземний паркінг.

Виразною особливістю житлового комплексу Great є місце його розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає 150 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир завжди відкриватиметься дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка, а ті, кому власної інфраструктури «міста в місті» буде замало, зможуть лише за 3 хвилини дістатися на авто ТРЦ River Mall.

Всі новини Great → Перейти на сайт ЖК Great
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Creator City 27.11.2020 ЖК Creator City

Новопечерська Вежа 26.11.2020 ЖК Новопечерська Вежа

Creator City 25.11.2020 ЖК Creator City

Апарт-комплекс в Пущі Водиці 24.11.2020 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

BOSTON Creative House 24.11.2020 ЖК BOSTON Creative House

О2 Residence 24.11.2020 ЖК О2 Residence

Life Story 24.11.2020 ЖК Life Story

Creator City 23.11.2020 ЖК Creator City

Нова Англія Акція завершена 23.11.2020 ЖК Нова Англія

Київміськбуд 20.11.2020 Київміськбуд

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Реклама
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →