Нерухомість від забудовників

Вартість будинку під ключ

Всім відомо три основні речі, які людина повинна зробити за своє життя: посадити дерево, виростити сина та побудувати будинок. Якщо з першими двома пунктами план дій зрозумілий, то ось з останнім трошки складніше.
По-перше це великий об’єм робіт, по-друге не кожному під силу зробити це самотужки, а по-третє – хочеться, щоб будинок був не лише просторий та великий, а й ще функціональний, з високоякісних матеріалів, відповідав останнім тенденціям та ,звичайно, виділеному бюджету. Тож дуже важливо підійти до будівництва власного гніздечка з усією відповідальністю, адже це місце, де проводиться більша частина людського життя, тому вона має бути таким, де б ви знаходились із задоволенням і куди завжди хотіли поспішати після роботи.
Звичайно, розробити план та підрахувати витрати при бажанні можна самостійно, але треба також розуміти, що на це піде багато часу, а як відомо, час – це гроші, і здавалося б, що тимчасові труднощі, але ж всім відомо, що немає нічого постійнішого ніж тимчасове, тому планування самотужки може затягнутись на роки.
Тому раціональніше було б довірити цю роботу людям з достатнім досвідом та з готовими рішеннями, які зможуть втілити всі побажання у життя та зроблять роботу, яка відповідатиме усім очікуванням, а, може,навіть і перевершить їх. Можна вважати, що такі послуги будуть коштувати захмарні гроші, але варто спочатку дізнатись і проаналізувати яка ж ціна будинку під ключ, а тоді вже проаналізувати чи відповідає ця вартість дійсності.

Тут варто скласти список робіт, які хочете довірити спеціалістам, це складе основу майбутньою фінальної вартості. Після складання основної смети, вже буде розуміння того, як рухатись далі. Компанії, які цінують свою репутацію, завжди нададуть вам кошторис із зазначеним об’ємом робіт, вартості матеріалів згідно проекту, а по завершенні будівництва - чеки на придбані і використані матеріали та акт виконаних робіт. Дуже зручно, коли є вільний доступ до цих матеріалів. Наприклад компанія Ceramo-House створила особистий кабінет, де викладають всі ці документи для своїх клієнтів.
В середньому ціна будинку під ключ, починаючи з розробки проекту за вашими побажаннями, завершуючи дизайном інтер’єру, складатиме 750$ за метр квадратний.
Таким чином в результаті будинок буде зведений у мінімальні строки, а завдяки всім звітним документам можливість контролювати всі витрати і роботи дасть відчуття, що будинок будується вашими руками та задоволення буде не меншим в такому випадку, а зекономлений час можна витрати вже на час проведений в затишку такого бажаного власного місця, де ранок починається з кави із запашним тістечком або тостом, спостерігаючи пробудження природи за панорамним вікном, а ввечері чекає сімейна вечеря на великій кухні, сновидіння у великому ліжку з білосніжними простирадлами. Проте, можливо у вас інша картинка з’являється перед очима, у кожного вона своя, тож проектів завжди безліч, головне отримати те, на що чекаєш і про що мрієш.

Реклама забудовників
Останні новини:
ЕКО-ДІМ на Тракті І 25.01.2021 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті І

Преміум Парк 25.01.2021 ЖК Преміум Парк

Електриків, 11 25.01.2021 ЖК Електриків, 11

Chocolate 25.01.2021 ЖК Chocolate

Паркова алея 25.01.2021 ЖК Паркова алея

Parus 25.01.2021 ЖК Parus

Royal Hall 25.01.2021 ЖК Royal Hall

Franko River Club 25.01.2021 ЖК Franko River Club

Білий Шоколад 25.01.2021 ЖК Білий Шоколад

Портал 'Нерухомість від забудовників' 23.01.2021 Портал 'Нерухомість від забудовників'

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →