Нерухомість від забудовників

Ефектна і лаконічна ванна кімната в стилі мінімалізм

Ванна кімната в стилі мінімалізм – цікаве рішення організації інтер’єру невеликих та просторих приміщень. Такий варіант підходить тим, хто цінує лаконічність і порядок. Практичні пропозиції по оформленню, вибору обстановки пропонують спеціалісти бренду Ravak у статті «Ванна кімната у стилі мінімалізм: 4 кроки до створення». Ми ж розкриємо основні його риси та характерні особливості.

Що притаманно мінімалізму

Мінімалізм – один із трендових стилів оформлення ванних кімнат. Його популярність обумовлена не лише бажанням іти в ногу з модою, а і особливостями оформлення. До головних рис цього стилю відносять:

 • планування. Щоб досягти ефекту простору, відсутності зайвих деталей, важливо продумати розташування меблів та сантехніки, створити достатньо місць зберігання, які не будуть впадати в око;

 • лаконічність. Нічого зайвого, лише потрібні та функціональні елементи обстановки! Це основний девіз мінімалізму. Схильність до вивільнення площі та відсутність зайвих аксесуарів особливо приваблива для невеликих приміщень. Саме тому часто розробляється дизайн маленької ванної кімнати в стилі мінімалізм. Він дозволяє створювати ергономічні та комфортні інтер'єри;

 • візуальну легкість. Ця риса витікає з вимоги лаконічності. Щоб досягти простоти та стриманості, дизайнери вдаються до цікавого прийому – використовують підвісні меблі та обладнання. Такі елементи обстановки кріпляться на стінах за допомогою інсталяцій та кронштейнів. Крім естетичності, такі конструкції досить практичні. Вони не будуть заважати прибиранню, а також не вплинуть на функціонування системи теплої підлоги;

 • прості форми. Мінімалізму притаманна строгість геометрії, тому при створенні дизайну слід вибирати конструкції прямокутних чи квадратних форм. Округлість та багатогранність не підходять. Це стосується не лише сантехніки та меблів. Для гармонійного простору в тому ж стилі слід обирати й аксесуари;

 • гру фактур. Щоб створити індивідуальний інтер’єр, можна використати глянцеві та матові елементи. Оригінально буде виглядати стіна з легкою фактурою. Також для більшої виразності підходить поєднання контрастних матеріалів.

Особливості палітри кольорів

Створюючи дизайн ванних кімнат в стилі мінімалізм, особливу увагу слід приділити вибору кольорів. За основу завжди береться білий, сірий чи бежевий. Світлі відтінки роблять приміщення візуально більшим. Також в мінімалістичні інтер’єри добре вписуються прозорі скляні конструкції. Щоб розбавити монотонність, дизайнери пропонують використовувати акцентні кольори.

В якості контрастних найчастіше застосовується чорний чи насичено-шоколадний. В таких кольорах може підбиратися плитка для акцентної стіни, сантехніка чи меблі. Їх гармонійно доповнять дзеркальні поверхні. Щоб зменшити холодність інтер’єру використовують місцеву підсвітку.

Для створення візуальних акцентів при оформленні ванної кімнати в модному стилі мінімалізм також використовують відтінки:

 • натуральної деревини;

 • рожеві, червоні;

 • напівпрозорі, пастельні голубі, бузкові.

Функціональні меблі

Важливе місце при створенні дизайну мінімалістичної ванної кімнати займають меблі. Як уже відмічалося вибирати слід підвісні або візуально легкі елементи. Вони повинні бути закритими та функціональними. Відкриті полиці не для мінімалізму. В невеликому приміщенні достатньо буде тумби з умивальником і пеналу. При виборі аксесуарів необхідно враховувати їх функціональність. Так пуф може слугувати кошиком для білизни чи додатковим місцем зберігання.

Вибір сантехніки

При підборі сантехніки слід орієнтуватися на власні смаки та звички, а також врахувати наявну вільну площу. Перш за все необхідно визначитись, що встановлювати: ванну чи душ. В обох випадках такі провідні виробники, як Ravak, запропонують достойні мінімалістичні моделі. Вони будуть вирізнятися строгою геометрією, прямими лініями. Душові перегородки обираються з прозорого скла. Можна купити безрамну модель або штору в тонкій металевій рамі.

Мінімалістична ванна кімната – модне та функціональне рішення. В ній буде завжди відчуватися простір. Такий дизайн прекрасно підходить для невеликих приміщень. Також його реалізують у просторих кімнатах. Щоб простір виглядав витончено та трендово, достатньо враховувати канони стилю, правильно вибирати елементи інтер'єру.

Реклама забудовників
Останні новини:
Портал 'Нерухомість від забудовників' 23.01.2021 Портал 'Нерухомість від забудовників'

Супернова 22.01.2021 ЖК Супернова

Портал 'Нерухомість від забудовників' 22.01.2021 Портал 'Нерухомість від забудовників'

Струмочок 2 22.01.2021 ЖК Струмочок 2

Парус Smart 22.01.2021 ЖК Парус Smart

ECO HOUSE 22.01.2021 ЖК ECO HOUSE

Manhattan city 22.01.2021 ЖК Manhattan city

Варшавський мікрорайон 22.01.2021 ЖК Варшавський мікрорайон

Beverly Hills 22.01.2021 ЖК Beverly Hills

Provance Home 22.01.2021 ЖК Provance Home

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
 • Нові комплекси (щопонеділка)
 • Новини забудовників (щочетверга)
 • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →