Нерухомість від забудовників

Три ЖК УКРБУДУ введено в експлуатацію

Три житлових комплекса корпорації “Укрбуд”, які прийняв “Київміськбуд”, а саме: перші дві секції ЖК “Пектораль”, “Сонячна Рів’єра” та “Новомостицький” введено в експлуатацію.

За словами Голови правління – президента “Київміськбуду” Ігоря Кушніра, компанією було зроблено усе можливе, аби комплекси було введено в експлуатацію у найбільш оптимальні терміни.

Київміськбуд

“Питання вводу було одним із найбільш гострих, адже у будинках вже мешкають люди, тож забезпечити їх законну експлуатацію вкрай важливо. Сьогодні зроблено перший, але вагомий крок, три об’єкти отримали сертифікати від ДАБІ. Хочу наголосити, що фахівці “Київміськбуду” зробили все можливе, усунули найнезначніші зауваження для того, аби будинки було введено. Зараз уже подано документи на частину “Харківського”, найближчим часом Інспекція отримає пакети документів по двох інших комплексах.

Сподіваюсь, що вже зовсім скоро Кабмін видасть розпорядження щодо підписання договорів Міністерством оборони по чотирьом іншим комплексам. Це дозволить “Київміськбуду” прийняти решту об’єктів “Укрбуду” і розпочати нарешті виконання взятих на себе зобов’язань. Цього чекають 13 тисяч родин інвесторів”, – зазначив Ігор Кушнір.

Нагадаємо, на сьогоднішній день “Київміськбудом” прийнято 5 об’єктів корпорації “Укрбуд”. Це ЖК “Пектораль”, “Новомостицький”, “Сонячна Рів’єра”, “Харківський”, “Гармонія”. Усі інші будуть прийняті пакетом після підписання відповідних договорів на будівництво із Міністерством оборони.

Всі новини Київміськбуд →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →