Нерухомість від забудовників

Олеся Перчак: ринок нерухомості не готовий до роботи виключно в онлайн-режимі

Більшість компаній-гравців ринку нерухомості в умовах карантину перейшли на онлайн-режим роботи. Деякі навіть заявили не тільки про організацію консультацій у віддаленому режимі, а й про укладання угод.

ІБК ОБРІЙ «Зокрема, я не дуже вірю у саму можливість реалізації подібних угод, оскільки такі питання потребують детального опрацювання. На додаток, угоди, завірені електронним підписом, на сьогодні не прийнятні з точки зору отримання власності. Виходить, що інвестори, які укладали угоди у цей період, повинні переукласти їх в аналоговому режимі. Отже, при таких умовах період їх підписання значно збільшується, що може призвести до зриву.

З іншого боку, спілкування з представником компанії наживо сприймається потенційним інвестором переконливіше ніж крізь монітор комп’ютера.

Менеджер з продажу, який сьогодні спілкується з покупцями в безпосередній близькості й представляє компанію-забудовника, її проєкт є певним гарантом того, що з об’єктом, в який вони інвестують, все буде добре. І навіть якщо й виникнуть якісь питання, вони знають куди йти та до кого звертатися. В онлайн-спілкуванні межа такої додаткової гарантії відсутня. Є просто якась компанія з гарною репутацією, певним директором, який підписує угоду, но немає суто психологічного містка, який би дозволив покупцю відчути власну впевненість у тому, що все буде добре. І наші спостереження під час роботи в період карантину підтверджують це.

Так офіси продажу Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» в умовах обмежень карантинного періоду працювали в режимі онлайн-консультацій, самі ж угоди укладались у центральному офісі компанії. Однак вже з середини травня менеджери з продажу буквально наполягали на виході в офлайн-режим, посилаючись на більшу ефективність і доводили це цифрами. І дійсно, наприкінці травня, з виходом в офлайн, кількість угод зросла майже вдвічі. І червень 2020 року, який проходить вже в типових умовах роботи, теж показує відповідний результат.

Отже, ті нові онлайн-інструменти, які з’явилися під час карантину й добре себе зарекомендували, ми впроваджуватимемо й надалі. Зокрема, такі як онлайн-екскурсії, огляди об’єктів тощо. Проте фінальний етап комунікації з потенційним покупцем і підписання угоди відбуватиметься виключно офлайн. І така тенденція зберігатиметься на ринку ще протягом щонайменше до двох-трьох років».

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →