Нерухомість від забудовників

Олеся Перчак: ринок нерухомості не готовий до роботи виключно в онлайн-режимі

Більшість компаній-гравців ринку нерухомості в умовах карантину перейшли на онлайн-режим роботи. Деякі навіть заявили не тільки про організацію консультацій у віддаленому режимі, а й про укладання угод.

ІБК ОБРІЙ «Зокрема, я не дуже вірю у саму можливість реалізації подібних угод, оскільки такі питання потребують детального опрацювання. На додаток, угоди, завірені електронним підписом, на сьогодні не прийнятні з точки зору отримання власності. Виходить, що інвестори, які укладали угоди у цей період, повинні переукласти їх в аналоговому режимі. Отже, при таких умовах період їх підписання значно збільшується, що може призвести до зриву.

З іншого боку, спілкування з представником компанії наживо сприймається потенційним інвестором переконливіше ніж крізь монітор комп’ютера.

Менеджер з продажу, який сьогодні спілкується з покупцями в безпосередній близькості й представляє компанію-забудовника, її проєкт є певним гарантом того, що з об’єктом, в який вони інвестують, все буде добре. І навіть якщо й виникнуть якісь питання, вони знають куди йти та до кого звертатися. В онлайн-спілкуванні межа такої додаткової гарантії відсутня. Є просто якась компанія з гарною репутацією, певним директором, який підписує угоду, но немає суто психологічного містка, який би дозволив покупцю відчути власну впевненість у тому, що все буде добре. І наші спостереження під час роботи в період карантину підтверджують це.

Так офіси продажу Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» в умовах обмежень карантинного періоду працювали в режимі онлайн-консультацій, самі ж угоди укладались у центральному офісі компанії. Однак вже з середини травня менеджери з продажу буквально наполягали на виході в офлайн-режим, посилаючись на більшу ефективність і доводили це цифрами. І дійсно, наприкінці травня, з виходом в офлайн, кількість угод зросла майже вдвічі. І червень 2020 року, який проходить вже в типових умовах роботи, теж показує відповідний результат.

Отже, ті нові онлайн-інструменти, які з’явилися під час карантину й добре себе зарекомендували, ми впроваджуватимемо й надалі. Зокрема, такі як онлайн-екскурсії, огляди об’єктів тощо. Проте фінальний етап комунікації з потенційним покупцем і підписання угоди відбуватиметься виключно офлайн. І така тенденція зберігатиметься на ринку ще протягом щонайменше до двох-трьох років».

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Podil Plaza & Residence 12.07.2020 ЖК Podil Plaza & Residence

Orange City 09.07.2020 ЖК Orange City

FJORD 09.07.2020 ЖК FJORD

Edeldorf 09.07.2020 ЖК Edeldorf

4U 09.07.2020 ЖК 4U

UNO City House 08.07.2020 ЖК UNO City House

Місто Квітів 06.07.2020 ЖК Місто Квітів

Клубний будинок Concordia 06.07.2020 ЖК Клубний будинок Concordia

Місто Квітів 06.07.2020 ЖК Місто Квітів

Клубний будинок Concordia 06.07.2020 ЖК Клубний будинок Concordia

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →