Нерухомість від забудовників

Олеся Перчак: "у 2020-му нерухомість залишатиметься одним з інвестиційно-привабливих напрямків"

"Інтерес до об'єктів ринку нерухомості не спадає. У 2020-му нерухомість як і раніше буде залишатися одним з інвестиційно-привабливих напрямків", - коментує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань ІБК ОБРІЙ.

ІБК ОБРІЙ

Олеся Перчак про основні тенденції столичного ринку житлової нерухомості 2019-го і прогнози на 2020 рік:

«Підбиваючи підсумки 2019-го, можна з упевненістю сказати, що він був не тільки захоплюючим, але й складно передбачуваним. На мій погляд, 2020 рік буде не менш цікавим.

На початку 19-го, прогнозуючи певні зміни, навряд чи ми могли до кінця усвідомлювати, в якому векторі розвиватиметься ситуація в країні. Сьогодні ж можна констатувати - політичні події мали-таки вплив на ринок нерухомості. Вони не торкнулися цінової політики, однак посприяли формуванню відкладеного попиту і зміщенню сезонності.

І судячи з тенденції щодо зміни валютного курсу, можна прогнозувати, що 2020 рік зазнає впливу внаслідок саме цього питання.

Водночас, не варто очікувати радикальних змін в ціні. Можливі лише точкові зміни в бік підвищення на об'єктах, які знаходяться на фінальному етапі реалізації в залежності від стадії будівництва і ступеня попиту.Більше того, при повернені курсу до рівня 27-28 грн за долар, можна прогнозувати зріст ціни в гривні на 7-10% протягом року .

В цілому, ринок нерухомості демонструє позитивну динаміку. Тільки з відомих нам проєктів, очікуємо старт продажу близько 9 об'єктів в першій половині 2020 року. Їх будівництво вже почалося.

Також спостерігається висока конкуренція на ринку. І в першу чергу, вона обумовлена ​​досить високим рівнем вимог і очікувань з боку покупців.Своєю чергою, забудовники демонструють зацікавленість до надання ринку нових, зовсім інших за якістю проєктів з концептуально новими архітектурними рішеннями та підходами до організації публічного простору, інфраструктури, будівель".

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →