Нерухомість від забудовників

Надійний підмурок для сучасної огорожі

Бетонні паркани, зібрані із суцільних елементів, оздоблених під цегляну або клінкерну кладку, — найбільш розповсюджені для загородження приватних будинків та земельних ділянок. Стовпчики та підмурівки для огорожі завдяки технології виробництва мають доступну вартість, їх легко перевозити та просто встановлювати. Зовнішні параметри загорож вдало поєднуються із міською забудовою та матеріалами декору будь-якої будівлі.

Технологія виготовлення та монтажу цоколя

Для виробництва паркану використовується сучасна технологія литого бетону, що істотно полегшує транспортування та інсталяцію елементів без виготовлення монолітної основи. Бетонною сумішшю наповнюють тільки опори, які утримують підмурівку та стовпці огорожі. Надійність встановленої споруди забезпечується одразу кількома факторами:

  • параметрами монтажної ями — для заливання бетону використовується улоговина глибиною не менш ніж один метр та ширшу за периметр стовпа більш ніж у два рази;
  • армуванням опори — по всій висоті конструкції розміщуються 3 рифлені арматури (діаметром 10–12 мм) або профільована труба (50 мм);
  • маркою бетону — характеристики суміші забезпечують міцність опори, її водовідштовхувальні властивості, морозостійкість (здатність витримувати безліч циклів заморожування і розморожування), стійкість до істотних вагових навантажень та агресивного хімічного впливу.

Після заливання опорної «склянки» монтуються стовпчики та підмурівка. Порожнисті елементи, заповнюються бетоном в три етапи. Операція заливання проводиться після повного висихання попередньої партії суміші.

Захисні параметри покриття основи

Покриття, яке наносять на усі частини огорожі, виграє визначну роль у тривалості експлуатації паркану. Кілька щільних шарів спеціальної фарби для бетону забезпечують підмурівку не тільки добрими візуальними якостями, але й надають цілу низку практичних захисних властивостей:

  • бар'єр від ерозії — фарба оберігає бетонне покриття від зношення під дією кліматичних та фізичних явищ;
  • захист від іонів хлориду — стійкість до сольових сумішей, якими посипають взимку тротуари та проїжджу частину;
  • легке очищення — силіконові компоненти фарби створюють шар, що не вимагає спеціального догляду.

Підмурівка не боїться різкої зміни температур, впливу ультрафіолету, агресивного механічного впливу (граду або каменів, що вилітають з-під коліс автомобіля). Оздоблення такої щільності добре витримує потрапляння бензину, машинної оливи або мінеральних добрив, що використовують на дачних ділянках.

Особливості інсталяції бетонних частин паркану

Висота підмурівки може регулюватися безпосередньо на місці встановлення. Ця властивість корисна для монтажу парканів на кутових секторах та майданчиках неправильної форми. Підприємства, які виробляють паркани, складені з суцільних бетонних елементів, пропонують огорожі найбільш ефектних та ходових кольорів. Відтінки підмурівок, що імітують цеглу або клінкер, точно збігаються з забарвленням стовпів та декоративних дашків. Під будь-яке з обраних кольорових рішень легко підібрати секції з євроштахетника чи профнастилу, а також вхідну хвіртку та ворота.

Фахівці компанії-виробника дадуть поради щодо обрання якнайкращого варіанту комплектації огорожі та в разі необхідності розроблять індивідуальний проект, який допоможе раціонально використати територію та подовжить термін експлуатації споруди.

Реклама забудовників
Останні новини:
Теремки 02.03.2021 ЖК Теремки

Нивки-Парк 02.03.2021 ЖК Нивки-Парк

Паркові Озера 2 02.03.2021 ЖК Паркові Озера 2

Паркові Озера 2 02.03.2021 ЖК Паркові Озера 2

Причал 8 02.03.2021 ЖК Причал 8

Академ-Квартал 02.03.2021 ЖК Академ-Квартал

Варшавський Плюс 02.03.2021 ЖК Варшавський Плюс

Luxberry lakes & forest 02.03.2021 ЖК Luxberry lakes & forest

Центральний-II 02.03.2021 ЖК Центральний-II

Chalet 02.03.2021 ЖК Chalet

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →