Нерухомість від забудовників

«Місто квітів» ІБК ОБРІЙ - ЖК із найщасливішими мешканцями у найкращому «зеленому» куточку столиці

Проєкт ІБК ОБРІЙ Парковий квартал «Місто Квітів» посів І місце у рейтингу ЖК із найщасливішими мешканцями за версією Domik.ua. А за рейтингом VN.com.ua увійшов до ТОП-5 житлових комплексів, що розташовані в найкращих «зелених» куточках столиці. І навіть посів третє місце у ньому.

ІБК ОБРІЙ

Останнім часом спеціалізовані інформаційні майданчики будівельної галузі досить акттивно складають різноманітні рейтинги новобудов. Їх основна мета - підкреслити певні особливості та переваги житлових комплексів, що зводяться, зокрема, на території столиці та її області.

Так, нещодавно в інформаційному полі з’явились рейтинги від Domik.ua та Vn.com.ua. Приємно констатувати, що на перших позиціях в їх переліку посідає проєкт Інвесттиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» «Місто квітів» Парковий квартал.

По перше, наш Парковий кварталочолив топ-3 ЖК із найщасливішими мешканцями. Рейтинг був складений Domik.ua за підсумками торішнього огляду новобудов, яким було охоплено 36 ЖК.

«Ми відібрали три житлові комплекси з найвищим індексом щастя» - коментує в статті кореспондент порталу. За інформацією Domik.ua, з десятьох місцевих жителів, з якими спілкувався спецкор, троє оцінили новобудову на найвищий бал - 10, четверо - на 9, двоє - на 8, і тільки одна людина поставила своєму новому будинку оцінку «7». Разом індекс щастя ЖК «Місто квітів» склав рекордні 8,9 бала.

«Що потрібно зробити забудовнику, щоб задовольнити інвестора? НЕ економити на будівельних матеріалах, здавати будинки у заявлений термін і максимально озеленити територію», - такий за висновками порталу рецепт успіху від забудовників ЖК «Місто квітів» Парковий квартал.

Своєю чергою, VN.com.ua - портал новобудов України зібрав ТОП-5 житлових комплексів, які розташовані в самих озеленених куточках столиці. 3 місце у ньому дісталося знову-таки проєкту ІБК ОБРІЙ «Місто квітів» Парковий квартал.

Автори рейтингу підкреслили неймовірно вдале розташуванню комплексу – за три станції метро від центру міста і водночас в оточені зелені парків: «Дубки» та Сирецького дендропарку.

"Тож, власники квартир в Парковому кварталі отримують в 2 рази більше можливостей для неспішних прогулянок, зможуть активніше проводити вихідні та насолоджуватися чудовим краєвидами з вікна", -коментуєв статтікореспондент порталу.

Нагадаємо, що наразі триває фінальний етап будівництва Паркового кварталу «Місто квітів» – зводиться останній 4-й пусковий комплекс. Введення в експлуатацію об’єкта заплановано на третій квартал 2021 року.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Manhattan city 22.01.2021 ЖК Manhattan city

Новий Автограф 21.01.2021 ЖК Новий Автограф

Отрада 21.01.2021 ЖК Отрада

Creator City 19.01.2021 ЖК Creator City

BudCapital 18.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

UNO City House 17.01.2021 ЖК UNO City House

Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →