Нерухомість від забудовників

«Місто квітів» - Парковий квартал з цілющими властивостями

Зелені зони не тільки знижують наслідки стресу, але й покращують здоров’я людей. Мешканцям Паркового кварталу «Місто квітів», який знаходиться в оточенні паркових масивів, не обов’язково їхати за місто у пошуках затишного містечка для «перезавантаження», релаксації та відпочинку.

ЖК Місто Квітів

Загальновідомо, що зелені насадження очищують повітря, насичують його киснем і знижують температуру у спекотні дні. Проте не всі знають, що парк або ліс допомагають знизити стрес, притаманний міському життю, покращує психічне здоров’я і благополуччя його мешканців. Навіть невелика кількість часу, проведена на вулиці, допомагає при тимчасовій втомі й проблемі із концентрацією.

Мешканцям Паркового кварталу «Місто квітів», який розташований в оточенні паркових масивів, не обов’язково їхати за місто, щоб неспішно пройтися затишними зеленими алеями, насолоджуючись живильною прохолодою, та зарядитися енергією, яку дарує нам природа. Буквально у двох хвилинах пішки розкинувся Сирецький дендропарк. Трохи далі - Парк "Дубки" й Сирецький Гай, який є парком-пам’ятником садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення й одним з найбільших у столиці України. Завдяки великій кількості зелених насаджень, він став улюбленим місцем відпочинку прихильників прогулянок маршрутами здоров’я, мам з колясками та закоханих, які намагаються усамітнитися під покровом дерев.

Проживання близько зелених зон не тільки знижують наслідки стресу, але й покращують здоров’я людей. Такого висновку дійшли Голландські вчені після дослідження даних з електронних медичних карт значної кількості людей. А саме, щорічний показник поширеності значної кількості захворювань був нижче в місцях із великим процентним співвідношенням зелених насаджень в радіусі 1 км. Цей зв’язок простежується для всіх категорій захворювань: серцево-судинні, опорно-рухові, психічні (депресія, тривожний невроз), дихальні, неврологічні захворювання травлення, тощо. Найбільш тісний зв’язок спостерігався при тривожному розладі й депресії.

Тож живіть у гармонії з природою - користуйтеся всіма перевагами Паркового кварталу «Місто квітів»від Інвестиційно-будівельної компаніїї "ОБРІЙ" і будьте здорові!

Всі новини Місто Квітів → Перейти на сайт ЖК Місто Квітів
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Star City 27.01.2021 ЖК Star City

BudCapital 27.01.2021 BudCapital

Вежа на Ломоносова 27.01.2021 ЖК Вежа на Ломоносова

Star City 27.01.2021 ЖК Star City

UNO City House 27.01.2021 ЖК UNO City House

Славутич 2.0 27.01.2021 ЖК Славутич 2.0

SALUT 27.01.2021 ЖК SALUT

time 27.01.2021 ЖК time

OASIS 27.01.2021 ЖК OASIS

Edeldorf 27.01.2021 ЖК Edeldorf

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →