Нерухомість від забудовників

Лютневе підвищення цін на об’єкти ІБК ОБРІЙ обгрунтовано сезонністю й підвищеним попитом

З 1 лютого 2020 року підвищуються ціни на об’єкти проєктів Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ». За словами Олесі Перчак, заступника директора з комерційних питань компанії, підвищення є плановим - в межах переходу від періоду святкового затишшя до періоду підвищення активності на ринку нерухомості.

ІБК ОБРІЙ

Наприкінці січня інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» на інформаційних площадках своїх проєктів анонсувала лютневе підвищення цін на об’єкти житлової нерухомості. Таке рішення зумовлено сезонністю, що спостерігається на ринку нерухомості, в цілому.

«В лютому активність повертається на свою звичну траєкторію звідси й планове підвищення ціни на об'єкти ІБК ОБРІЙ. Така тенденція спостерігається на ринку житлової нерухомості, в цілому, та є закономірною», - коментує Олеся Перчак.

Щодо розміру підвищення ціни – даний фактор пов’язаний з рівнем попиту на конкретні об’єкти нерухомості.

«На сьогодні ми спостерігаємо підвищений попит на наші об'єкти, зокрема, на однокімнатні та двокімнатні квартири, що безумовно матиме вплив на розмір підвищення ціни на кожному конкретному об’єкті», - пояснила заступник директора ІБК ОБРІЙ.

Інвестиційно-будівельна компанія продовжує реалізацію об’єктів Паркового кварталу «Місто квітів». Наразі триває будівництво фінального 4 пускового комплексу.

«Приємно констатувати той факт, що реалізація об'єктів даного проєкту, продаж, в 60% випадках відбувається завдяки каналам рекомендації та повторної купівлі мешканцями комплексу, які на практиці оцінили всі його переваги», - ділиться Олеся Перчак.

У 2019 компанія ІБК ОБРІЙ почала активну фазу будівництва двох досить цікавих в технічному плані об'єктів. Перший - це житловий будинок бізнес-класу Concordia, який зводиться на непростому рельєфі по вул. Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Другий - UNO City House - реновація чужого довгобуду в по вул. Олени Теліги, 25.

«Зауважу, що на об’єкти UNO City House це вже друге підвищення цін за період продажу, з лютого 2019-го. Ми спостерігаємо особливу зацікавленість з боку сегмента покупців-інвесторів, які побачили інвестиційну привабливість проєкту і розглядають об’єкти як для продажу, так і для майбутньої здачі в оренду», -повідомила Олеся Перчак.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
BudCapital 18.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

UNO City House 17.01.2021 ЖК UNO City House

Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →