Нерухомість від забудовників

ІБК ОБРІЙ: Костянтин Лутченко – кращий працівник 2019 року

За підсумками 2019 року інженер-будівельник Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» - Лутченко Костянтин визнаний Кращим працівником року. «Ми пишаємося фахівцями, які з нами працюють давно і тими, хто приєднався нещодавно – людьми, які поділяють наші цінності й розуміють мету, до якої ми прагнемо», - коментує Вікторія Попович – директор компанії ІБК ОБРІЙ.

ІБК ОБРІЙ

За традицією, ІБК ОБРІЙ щорічно не лише підбиває підсумки роботи компанії в цілому, а й визначає найкращого працівника. За професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток компанії й підвищення ефективності її роботи у 2019-ому звання «Кращий працівник року» отримав Костянтин Лутченко – інженер-будівельник підприємства.

За словами номінанта, 2019-й був досить насиченим. «Рік відрізнявся великим обсягом робіт. Працювали дуже багато. Працювали й з проєктною, і кошторисною документацією; багато було узгоджено різноманітних питань з підрядними організаціями», - поділився він.

Костянтин Лутченко почав працювати в ІБК ОБРІЙ з серпня 2016 року. До того п’ять років - у складі команди ПАТ «Трест. Київміськбуд-3».

«Я пройшов всю лінію. Був і майстром будівельних та монтажних робіт, і виконробом, і начальником дільниці. Розпочинав будівництво і вводив об’єкти в експлуатацію. Наразі я працюю вже як замовник будівництва у девелоперській компанії. Дехто з оточення був здивований: чого ти йдеш на посаду простого інженера, якщо працював виконробом, був начальником дільниці? Я не хотів зупинятися. Маю нестримне бажання йти далі у професійному розвитку і зростанні, розвиватися як спеціаліст, розширювати межі компетенцій, пізнавати нове», - розповів Констянтин. І далі резюмував: «Робота в ІБК ОБРІЙ для мене – новий рівень на шляху постійного особистого професійного розвитку, а нагорода – результат зростання. І я пишаюсь цим».

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →