Нерухомість від забудовників

Коли можна застосовувати фундамент з гвинтових паль

Гвинтові палі відмінної якості

Для того, щоб будувати на складних і нестабільних грунтах, бетонний фундамент виявляється не кращим варіантом. А ось гвинтові палі зарекомендували себе з кращого боку навіть на заболоченій місцевості. Умільці навіть зводять будівлі безпосередньо біля водойми і навіть на мілині завдяки правильно спроектованому фундаменту з гвинтових паль. Але варто пам'ятати про важливий аспект такого фундаменту - його надійність дуже залежить від якості придбаних гвинтових паль.

Справа в тому, що є кілька варіантів виробництва цих виробів, так само різні виробники використовують метал не кращої якості. На окрему увагу заслуговує захисний шар, що покликаний максимально продовжити термін служби палі і запобігти корозію металу. Тільки комплекс цих заходів дозволяє виробникові створити кручені палю з різними параметрами, але з гарантією бездоганної якості. ТОВ "Піллар" піклується про те, щоб її продукція відповідала високим стандартам і дозволяла споруджувати фундамент виняткової надійності і довговічності. Експлуатаційний термін самого цинкового покриття, що наноситься гарячим методом, досягає 120 років, саме тому гвинтові палі є дуже цікавим матеріалом для будівництва.

Коли можна застосовувати фундамент з гвинтових паль

Визначити сфери використання фундаменту з паль досить складно, адже це досить універсальний інструмент. Якщо фундамент коректно спроектований і в якості паль можна не сумніватися, то використовувати його можна практично повсюдно. Але є деякі протипоказання, що слід враховувати.

Серед них:

  • скласти і кам'янисті грунти;
  • обов'язкова наявність підвального приміщення;
  • просідний грунт другого ступеню;
  • У всіх інших випадках фундамент палі може виявитися надійної і довговічною альтернативою бетонній основі.

Безумовно, багато хто йде на облаштування пальового фундаменту тільки з тієї причини, що він коштує дешевше, а так само можна істотно заощадити на монтажних роботах. Але його головні особливості куди більш цінні, ніж невисока собівартість готового фундаменту. Ви дійсно отримуєте надійне підґрунтя для будівлі на складному грунті, а це найважливіше. Тому рішення віддати перевагу пальових фундаментів цілком виправдано.

Технології модульного будівництва житлових будинків стають такими ж затребуваними технологіями, як і традиційні. Ще десять років тому модульні конструкції використовувалися лише в якості підсобних приміщень, а сьогодні, завдяки застосуванню унікальних технологій і ексклюзивному дизайну, вони стали популярними абсолютно у всіх категорій користувачів.

Реклама забудовників
Останні новини:
Софіївка 27.02.2021 ЖК Софіївка

Затишний Двір 2 27.02.2021 ЖК Затишний Двір 2

Нова Англія 27.02.2021 ЖК Нова Англія

Центральний-II 27.02.2021 ЖК Центральний-II

Довженка, 41 26.02.2021 ЖК Довженка, 41

Володимира Великого 26.02.2021 ЖК Володимира Великого

Дубенський Маєток 26.02.2021 ЖК Дубенський Маєток

Дубенський Маєток 26.02.2021 ЖК Дубенський Маєток

Millennium State 26.02.2021 ЖК Millennium State

Terracotta 26.02.2021 ЖК Terracotta

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →