Нерухомість від забудовників

Клубний будинок Concordia: 8 причин купити квартиру в новобудові

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. До вашої уваги перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці.

ЖК Клубний будинок Concordia

Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для власного проживання так і для інвестицій. Другим – ціна за квадратний метр. Іноді ці категорії міняються місцями за шкалою пріоритетності в залежності від власних уподобань покупців. Однак, у будь-якому випадку під час перегляду пропозицій ми обов’язково звертаємо увагу на відстань до станції метро і на наявну інфраструктуру – основні фактори, що впливають на формування ритму життєдіяльності – отже, на якість життя.

Фантастична локація

Клубний будинок Concordia – будується в атмосферному й водночас досить камерному місці: в історичному центрі столиці й разом з тим захований від багатолюдних та галасливих місць – на затишній вулиці, в оточенні зелені. Досить не типове поєднання. Згодні?

З панорамних вікон будівлі, починаючи вже з другого поверху, відкриватимуться краєвиди на мальовничий Поділ, береги річки Дніпро, Вознесенський та Андріївський узвіз, Пейзажну алею, Михайлівський та Софійський собор, й багато інших пам’ятників архітектури, культури та історії центру Києва. І це є реальністю.

Піша доступність до восьми станцій метро і трьох ліній метрополітену

Місце розташування новобудови – досить унікальне, і з точки зору, розміщення станцій метрополітену – майже на однаковій відстані від восьми станцій метро. А саме, достатньо 20 хвилин пішої ходи (1500 м) аби дістатися станції метро «Золоті ворота» й «Контрактова площа». На відстані 2000 метрів від Concordia розташована станція метро зеленої гілки «Лук’янівська», синьої – «Поштова площа» та чотири станції метро червоної гілки: «Університет», «Майдан незалежності», «Театральна» та «Хрещатик». Отже, середня відстань до 8 станцій метро від Клубного будинку дорівнює 30 хвилинам пішої ходи. Непогано!

Даний факт пояснюється тим, що на відстані близько 500 метрів від новобудови ІБК ОБРІЙ, на Львівській площі, знаходиться законсервована станція метро «Львівська брама». Її будівництво було розпочате в середині 1991 року, а в 1996 - заморожене через відсутність остаточного рішення стосовно реконструкції Львівської площі, де був запланований вихід з неї. «Станція-привід», як її називають кияни, має 80% готовності. Хто знає, можливо з часом здоровий глузд все ж таки візьме верх над протистоянням: інвестор-КДМА-мораторій Київради, і за 10 хвилин пішої доступності від Concordia можна буде дістатися метрополітену. Гарна перспектива!

Життя у «київській Швейцарії»

Шевченківський район столиці, де будується Клубний будинок Concordia, ще має назву «київська Швейцарія», бо 20,6% його території займають зелені насадження. Тільки в районі розташування новобудови ІБК ОБРІЙ знаходиться 10 скверів, 6 парків і Ботанічний сад.

Продовження за посиланням >>>>>>

Всі новини Клубний будинок Concordia → Перейти на картку ЖК Клубний будинок Concordia
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Manhattan city 22.01.2021 ЖК Manhattan city

Новий Автограф 21.01.2021 ЖК Новий Автограф

Отрада 21.01.2021 ЖК Отрада

Creator City 19.01.2021 ЖК Creator City

BudCapital 18.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

UNO City House 17.01.2021 ЖК UNO City House

Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →