Нерухомість від забудовників

«КИЇВМІСЬКБУД» прийняв чергові 6 об’єктів «УКРБУДУ»

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла чергові 6 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це житлові комплекси «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», «Lake house», «Twin house», «Urban park».

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, найближчим часом планується прийняти всі об’єкти.

Київміськбуд

«Сьогодні «Київміськбуд» підписав документи на прийняття ще 6 комплексів «Укрбуду». У цього процесу непроста передісторія. Спочатку, коли ми погоджувалися добудовувати, було розуміння, що і як робити. Але я не думав, що ми зіткнемося з такою великою кількістю перешкод: починаючи від замовників будівництва і закінчуючи причетними державними структурами. Через це час прийняття дещо затягнувся. На сьогоднішній день по більшій частини комплексів, які приймає «Київміськбуд», документи на фінальних стадіях. Крім того, очікуємо позитивного рішення від Київради у питанні скасування пайових внесків, що істотно знизить фінансове навантаження. ДАБІ почав вводити об’єкти в експлуатацію. Все це – результат не тільки нашої роботи, але і зусиль інвесторів, які відстоюють свої права на житло і не опускають рук. За це їм окрема подяка, їх активна позиція дає свої плоди. В цілому, світло в кінці тунелю з кожним днем ​​стає все виразнішим.

Окремо хочу сказати з приводу фонду фінансування будівництва та замовників деяких комплексів. «Київміськбуд» завжди готовий підставити плече і прийти на допомогу в питаннях добудови. Але без згоди і підпису вищевказаних, компанія не може законно прийняти об’єкти. Два ЖК ФФБ і замовники вирішили добудовувати самостійно. Це їх вибір і їм нести відповідальність перед тисячами інвесторів», – зазначив Ігор Кушнір.

Він також пояснив, що компанії вдалося налагодити співпрацю з Міністерством оборони, на землях якого повинні будуватися 3 великих комплекси. Щодо ЖК «Art house» – ситуація складна.

«Ми працюємо з Міністерством у частині підписання договорів. Є повне взаєморозуміння і конструктивна робота. Уже підписано основний договір по ЖК «Urban Park», узгоджені з Міністерством умови угоди по ЖК «Оберіг-2». До остаточної передачі об’єктів необхідне виконання кількох технічних моментів, думаю, це не займе багато часу. Розуміючи, що цей процес запущений, ми приймаємо сьогоднішні 6 комплексів. В цілому, я сподіваюся, що найближчим часом нам вдасться фіналізувати етап передачі і прийняти всі заявлені об’єкти», – підкреслив Ігор Кушнір.

Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 11 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», «Lake house», «Twin house», «Urban park» .

Всі новини Київміськбуд →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →