Нерухомість від забудовників

ІБК ОБРІЙ – забудовник з високим індексом надійності

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» - забудовник з високим індексом надійності за версією Bild.ua. Про це йдеться на сайті Domik.ua з посиланням на результати дослідження порталу новобудов.

ІБК ОБРІЙ

За результатами дослідження порталу Bild.ua, Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» отримала високий індекс надійності: 203 бали з 220 можливих, пише Domik.ua

Високу позицію у рейтингу ІБК ОБРІЙ забезпечив собі завдяки одній зі своїх сильних переваг - дотримання заявлених термінів будівництва та вчасне введення об’єктів в експлуатацію.

Це є досить рідкісним прецедентом на ринку нерухомості. За інформацією, наприклад, Domik.ua, навіть самі менеджери з продажу більшості ЖК визнають, що початкові заявлені терміни здачі новобудов часто порушуються, і на них не варто розраховувати.

Про це свідчить і статистика Bild.ua: з 483 новобудов Києва та області 9,3% будуються з затримкою понад пів року; 14,5% - із затримкою понад рік; 14.55 – із затримкою понад два роки і 6,2% - із затримкою понад чотири роки.

Отже, по суті, кожен другий ЖК у столичному регіоні будуються із затримкою від пів року та більше.

Своєю чергою ІБК ОБРІЙ не тільки вчасно, а навіть достроково вводить об’єкти в експлуатацію. Так, забудовник на шість місяців раніше заявленого терміну ввів в експлуатацію 3 будинки 2 пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів» та побудував 4 будинки 3 пк цього ж комплексу.

«Забудовники житлового комплексу «Місто квітів. Парковий квартал» МЖК «Оболонь» і ІБК ОБРІЙ вводять будинки в експлуатацію не просто вчасно, а й раніше терміну. За це житловий комплекс отримав на «Білд» додаткові 10 балів і може похвалитися високим індексом надійності - 203 бали з 220 можливих. Це підвищує інвестиційну привабливість проєкту та додає балів репутації забудовників»,- пише автор публікації.

За інформацією Bild.ua, індекс надійності розраховується за авторською методикою, заснованою на аналізі даних про новобудови і забудовників, взятих з відкритих джерел.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Edelweiss House 08.04.2020 ЖК Edelweiss House

Клубний будинок Concordia 08.04.2020 ЖК Клубний будинок Concordia

CREATOR CITY 07.04.2020 ЖК CREATOR CITY

SVITLO PARK 07.04.2020 ЖК SVITLO PARK

UNO City House 07.04.2020 ЖК UNO City House

Місто Квітів 06.04.2020 ЖК Місто Квітів

UNO City House 06.04.2020 ЖК UNO City House

ІБК ОБРІЙ 06.04.2020 ІБК ОБРІЙ

UNO City House 06.04.2020 ЖК UNO City House

Новий Автограф 06.04.2020 ЖК Новий Автограф

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →