Нерухомість від забудовників

ІБК ОБРІЙ визнано Забудовником року

У груднібуло підбито підсумки відбору премії «Український Будівельний Олімп - 2020». Серед провідних будівельних компаній Києва професійною нагородою відзначенойІнвестиційно-будівельну компанію "ОБРІЙ".

ІБК ОБРІЙ

В ході відбору професійної будівельної премії «Український Будівельний Олімп-2020» Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» нагороджена у номінації «Забудовник року: досвід, професіоналізм, відповідальність».

«Рік, що минає важко абстрагувати від пандемії коронавірусу. Це був непростий період як для компанії, так і будівельного ринку в цілому.

Необхідно бути готовим до всього. Це той головний урок 2020 року, який мають винести всі будівельні компанії. Тобто, правильно планувати залучення коштів і грамотно бюджетувати об'єкти. Щоб при будь-яких можливих і неможливих форс-мажорних обставинах не постраждали інвестори, які довіряють забудовнику. Щоб жоден із об'єктів не перетворився на довгобуд.

Для компанії ІБК ОБРІЙ 2020 рік був роком адаптації до абсолютно нової реальності. Довелось оперативно налагоджувати дистанційну роботу спеціалістів усіх напрямків головного офісу компанії й організовувати роботу будівельників на будмайданчиках наших об'єктів в умовах жорсткого карантину. По-друге, 2020-й, звичайно ж, ознаменувався завершенням будівництва нашого флагманського проєкту Клубного будинку Concordia і введенням в експлуатацію 3 пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів». І безперечно, не дивлячись на всю складність та неординарність року, що минає, він був захоплюючим, цікавим та успішним для нас. Його результати підтверджують вірність обраної нами стратегії і прийнятих рішень», - коментує Вікторія Попович, директор ІБК ОБРІЙ.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →