Нерухомість від забудовників

ІБК ОБРІЙ отримав перемогу в номінації "Вибір споживача" 2020 року

Інвестиційно-будівельна компанія ОБРІЙ визнана найкращою компанією 2020 року на ринку будівництва за вибором споживачів! «Визнання з боку споживача – є для нас найвищим досягненням. Ми пишаємося цією нагородою і щиросердно вдячні за довіру», – коментує Вікторія Попович, директор ІБК ОБРІЙ.

ІБК ОБРІЙ

10 грудня в Києві відбулася бізнес вечеря VIII Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2020, організатором якої виступила Конфедерація будівельників України. В ході заходу були нагородженні переможці премії — найкращі представники будівельної галузі, кращі будівельні й девелоперські компанії та кращі проєкти поточного року.

Переможцем у ключовій номінації Премії IBUILD 2020 – «Вибір споживача», який визначався виключно шляхом онлайн-голосування, було визнано Інвестиційно-будівельну компанію ІБК ОБРІЙ.

Визнання споживачів – знак високої якості послуг компанії і є найвищою нагородою!

Адже номінація показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору.

«2020 рік був дуже складним – справжнім іспитом для будь-якої компанії на спроможність працювати на грані фолу і вистояти. У нас в роботі були не прості об’єкти. І скоріш за все те, що ми спромоглися зробити в цей період, хтось, можливо, вважатиме за досягнення на межі фантастики. Оскільки й організація роботи в умовах пандемії була на грані фантастики, й зусилля людей. Кожному довелося максимально задіяти свій потенціал і нестандартно попрацювати. І ми вистояли!

Жоден будівельний об’єкт ІБК ОБРІЙ не зупинився. Жоден із заявлених нами термінів не був зірваний. Не було завалено забезпечення об’єктів. І головне, в складних і непередбачуваних умовах пандемії, нам довіряли інвестори, і цим не можна не пишатися», – прокоментувала подію Вікторія Попович, директор ІБК ОБРІЙ.

За словами організаторів, Премія Ibuild 2020 – головна будівельна премія України, яка покликана розвивати та рухати вперед будівельну галузь держави. А головне – надихати на нові звершення!

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Новий Автограф 21.01.2021 ЖК Новий Автограф

Отрада 21.01.2021 ЖК Отрада

Creator City 19.01.2021 ЖК Creator City

BudCapital 18.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

UNO City House 17.01.2021 ЖК UNO City House

Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →