Нерухомість від забудовників

Хід будівництва житлового комплексу Great у листопаді

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, триває активне будівництво 10 з 13 запланованих будинків.

В першому будинку на три чверті закінчено кладку зовнішніх цегляних стін, у другому та третьому будинках вона вже добігає кінця. У всіх трьох будинках продовжується спорудження внутрішніх стін і перегородок. В першому та другому будинках муляри виконали 65% і 80% робіт, в третьому кладка майже завершена. Також в третьому будинку на 90% закінчений монтаж металопластикових вікон, у той час як в перших двох скління виконане на 55% і 80% відповідно.

Приблизно на 40% облаштований фасад третього будинку, в другому ці роботи також розпочато. У всіх трьох будинках на три чверті виконані покрівельні роботи, триває монтаж інженерних систем, облаштування стяжки підлог, розпочато ліфтові роботи. Крім того, в третьому будинку також почали роботи з облаштування котельні.

Зведення монолітного каркасу четвертого будинку ЖК Great вже добігає кінця, а сходові марші змонтовані на 80%. Кладку зовнішніх та внутрішніх стін завершено приблизно на чверть.

В п’ятому будинку виконано половину монолітно-каркасних робіт, монтаж сходових маршів триває. В шостому монолітний каркас готовий на чверть, облаштування сходових маршів і майданчиків також розпочато. Крім того, в обох будинках мулярі приступили до робіт з кладки зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок.

У дев’ятому та десятому будинках житлового комплексу на 35% і 40% завершені пальові та опорні конструкції. У тринадцятому будинку виконано три чверті котлованних робіт і також розпочато спорудження опорних конструкцій. Тим часом, котлован під будівництво дванадцятого будинку готовий на 40%.

ЖК Great – це спільний проект забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального комплексу комфорт-класу з 13 будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців передбачений великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Запланований власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також передбачений наземний і великий підземний паркінг з зарядками для електромобілів.

Виразною особливістю житлового комплексу Great є місце його розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає 90 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир завжди відкриватиметься дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка, а ті, кому власної інфраструктури «міста в місті» буде замало, зможуть лише за 3 хвилини дістатися на авто ТРЦ River Mall.

ЖК Great
Всі новини Great → Перейти на сайт ЖК Great
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Star City 27.01.2021 ЖК Star City

BudCapital 27.01.2021 BudCapital

Вежа на Ломоносова 27.01.2021 ЖК Вежа на Ломоносова

Star City 27.01.2021 ЖК Star City

UNO City House 27.01.2021 ЖК UNO City House

Славутич 2.0 27.01.2021 ЖК Славутич 2.0

SALUT 27.01.2021 ЖК SALUT

time 27.01.2021 ЖК time

OASIS 27.01.2021 ЖК OASIS

Edeldorf 27.01.2021 ЖК Edeldorf

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →