Нерухомість від забудовників

Хід будівництва житлового комплексу Great у грудні

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, триває активне будівництво 10 з 13 запланованих будинків.

ЖК Great

В перших трьох будинках добігає кінця кладка зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок. У другому та третьому будинках ці роботи виконані на 95%, у першому – на 85% зведено зовнішні стіни та на 70% внутрішні. Також триває монтаж металопластикових вікон. У третьому будинку він майже закінчений, у першому та другому – виконаний на 60% та 85% відповідно.

Фасад третього будинку облаштований вже майже наполовину, у другому – на 20%. У всіх трьох будинках добігають кінця покрівельні роботи, активно триває монтаж інженерних систем, облаштування стяжки підлог, розпочато ліфтові роботи. Крім того, у другому та третьому будинках ведуться роботи з облаштування котелень.

У четвертому будинку ЖК Great закінчено монтаж сходових маршів і майданчиків, добігає кінця зведення монолітного каркасу. Триває кладка зовнішніх та внутрішніх стін.

У п’ятому будинку монолітно-каркасні роботи виконані на 70%, а монтаж сходових маршів – на 40%. У шостому моноліт завершений більш ніж на 40%, монтаж сходових маршів – на 35%. Крім того, в обох будинках триває кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок.

У дев’ятому та десятому будинках житлового комплексу триває робота над пальовими та опорними конструкціями. Вона завершена на 80% і 40% відповідно.

У тринадцятому будинку повністю завершені котлованні роботи, у дванадцятому котлован готовий на три чверті. В обох будинках також розпочато спорудження опорних конструкцій.

ЖК Great – це спільний проект забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального комплексу комфорт-класу з 13 будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців передбачений великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Запланований власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також передбачений наземний і великий підземний паркінг з зарядками для електромобілів.

Виразною особливістю житлового комплексу Great є місце його розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає 90 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир завжди відкриватиметься дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка, а ті, кому власної інфраструктури «міста в місті» буде замало, зможуть лише за 3 хвилини дістатися на авто ТРЦ River Mall.

Всі новини Great → Перейти на сайт ЖК Great
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
А136 Highlight House 25.01.2021 ЖК А136 Highlight House

LUCKY LAND 25.01.2021 ЖК LUCKY LAND

Метрополіс 25.01.2021 ЖК Метрополіс

Електриків, 11 25.01.2021 ЖК Електриків, 11

Manhattan city 22.01.2021 ЖК Manhattan city

Новий Автограф 21.01.2021 ЖК Новий Автограф

Отрада 21.01.2021 ЖК Отрада

Creator City 19.01.2021 ЖК Creator City

BudCapital 18.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →