Нерухомість від забудовників

Клубний будинок Concordia – новий сольний проєкт ІБК ОБРІЙ

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» презентує новий проєкт, що будується в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, у двох хвилинах від Львівської площі. Згідно з концепцією, це буде Клубний будинок бізнес-класу, який матиме ім’я Римської Богині згоди та охоронниці ладу – Concordia.

Concordia – будується в атмосферному й водночас досить камерному місці: в історичному центрі столиці й разом з тим захована від багатолюдних та галасливих місць – на затишній вулиці в оточенні зелені. Досить унікальне поєднання. Ви згодні? З панорамних вікон будівлі відкриватимуться краєвиди на мальовничий Поділ, береги річки Дніпро, Андріївський узвіз, Пейзажну алею, Михайлівський та Софійський собор, й багато інших пам’ятників архітектури, культури та історії історичного центру Києва.

Сам будинок, комфортний і технологічний з особливою атмосферою добросусідства. В ньому запроєктовано 16 поверхів і всього 69 квартир. На шістнадцятому поверсі розташовуватимуться чотирикімнатні квартири з відкритою терасою на даху. У будинку передбачений зручний підземний паркінг і келери. За стійкою рецепцією вас завжди зустріне консьєрж, готовий допомогти у розв’язанні побутових питань будь-якої складності. Просторий лобі будинку з вишуканим авторським дизайном і привітною атмосферою дозволять відразу відчути себе вдома. Потрапити в лобі можна, як з двору, так і піднявшись на безшумному ліфті прямо з підземного паркінгу.

«Concordia – це об’єкт бізнес-класу. Будинок вишуканий й, одночасно, невеликий – клубний. Локація дивовижна, з точки зору, атмосфери. Тож, поціновувач цілком зрозумілий», – наголошує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань ІБК ОБРІЙ.

За її словами, і маркетингова стратегія просування проєкту відповідна. Далі Олеся Перчак прочинила завісу: «Загалом не існує готових до застосування універсальних маркетингових формул, є тільки постійні складові елементи. Я б, навіть, їх порівняла з інгредієнтами коктейлю. Від того, як точно ми підберемо і виміряємо їх, залежить смак, який отримаємо, як результат вірно прийнятого рішення у створені власної формули його складу до конкретного проєкту».

Так маркетингова стратегія Клубного будинку Concordia ґрунтувалася на двох вагомих чинниках. По-перше, це сам формат проєкту – Клубний будинок з невеликою кількістю квартир, і по-друге, технологічні особливості будівництва.

«Наша стратегія передбачає наступне: в лютому 2019 року ІБК ОБРІЙ анонсував початок будівництва нового житлового будинку по вул. Кудрявська, 45. З квітня був відкритий перший продаж, так би мовити, «для своїх». Ми сформували прайс-лист та основний перелік демонстраційно-презентаційних матеріалів, і почали працювати з листом очікування. Зрозуміло, що у ІБК ОБРІЙ як компанїї-девелопера за п’ятирічну діяльність вже сформувався певний пул прихильників – інвесторів, які довіряють нам, які на власному досвіді переконалися у перевагах проєктів ІБК ОБРІЙ, і мають бажання працювати з нами й надалі. Ба більше, слідкують за появою нових проєктів. Тому спочатку ми запропонували розглянути Concordia як потенційний об’єкт для купівлі чи інвестування саме таким інвесторам. До того ж, працювали з наявною мережею посередників – рієлторами. В перехідний період, з початку 2020 року, – приєднали Lun.ua.

В результаті, на сьогодні реалізовано близько 36% об’єктів Клубного будинку Concordia за закритим продажем без будь-якої рекламної підтримки. Безумовно існував сайт, проте виключно як інформаційний та іміджевий ресурс. Завдяки йому нам навіть вдалось отримати зворотний зв’язок з рекомендаціями, які ми врахували», – поділилася Олеся Перчак.

За її словами, з середини лютого розпочалась рекламна кампанія, в якій використовуватиметься тільки діджитал канал – ще одна особливість складу коктейлю маркетингової стратегії. Безумовно передбачаються й певні активності, продовжуватиметься співпраця з рієлторами, вибудовуватиметься нова мережа посередників. Досвід також довів ефективність івент-маркетингу, зокрема, презентацій, які організовуються в неформальній атмосфері тощо.

«Старт рекламної кампанії відбувається паралельно з переходом будівництва на ту фазу, яку я називаю «вже помітною»: виходить на відмітку «0». Тож, щомісячно ми спостерігатимемо разючі зміни за парканом. Будинок дійсно невеликий, тому динаміка будівництва 2020 року на відміну від торішньої буде вражаючою. Це стане вагомим доповненням до рекламної кампанії», – розповіла Олеся Перчак.

Нагадаємо, що клубний будинок зводиться на рельєфі з великим перепадом висоти ґрунту, тож проєкт будівлі має певні технологічні особливості. Вони зумовлені висновками ряду ретельних досліджень, які були проведені на ділянці ще на початковому етапі проєктування будівництва.

В результаті, проєктом передбачили влаштування підпірної стіни. Вона забезпечить стійкість схилу та унеможливить вплив будівництва на будівлі, що розташовані поруч. А також – три поверхи нижче відмітки «0». На -3 поверсі розташуються службові приміщення, на -2-келери, на -1 – паркінг.

«Слід зазначити, що за минулий рік ми двічі підвищували ціну квадратного метра. Одна з причин – рівень попиту на ринку. Якби не торішня ситуація, що склалася на валютному ринку, динаміка підняття цін була б вищою і відповідно кількість угод – до 45 і навіть 50% квартир. Наша нерухомість реально подорожчала на 13-15% в доларах, в гривні – близько 5 %. У лютому поточного року було третє підвищення ціни. Нещодавно анонсували березневе подорожчання. В наших стратегічних планах вивести ціну на кінець року до 20%», – резюмувала Олеся Перчак.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →