Нерухомість від забудовників

Буріння артезіанських свердловин під ключ

Якщо звернутися до історії, то ми дізнаємося, що такий вид свердловин вперше з'явився у французькій провінції Артуа. Вона стала знаменита завдяки появі колодязів, які використовувалися для отримання води з глибоких водоносних горизонтів.

Переваги артезіанських свердловин:

 • Продуктивність
  Подача води становить 5-30 кубометрів води на годину. Якщо свердловина пробурена у котеджному містечку, то в залежності від глибини водоносного горизонту та району розміщення подає 5-8 кубометрів на годину;
 • Безперебійна подача води
  Натиск та подача води не залежать від сезонів, оскільки водоносний горизонт рясний;
 • Якість
  Причина, по якій вдаються до буріння артезіанських свердловин у Києві та Київській області, полягає в тому, що якість води в них незрівнянно вище. Вплив зовнішніх забруднювачів практично зведено до нуля.

На що звернути увагу при виборі підрядника:

 • Термін служби до 50 років, якщо дотримуватися рекомендації. Свердловина служить довго, якщо при її установці застосовується двох - або трьох трубна конструкція;
 • Особливості експлуатації. Дотримуйтесь рекомендації, не встановлюйте насос, що перевищує продуктивні можливості, і тоді свердловина дослужить до кінця встановленого терміну. Потужний насос виводить з ладу сітчастий фільтр і осушує свердловину;
 • Своєчасний технічний огляд свердловини. Якщо свердловина знаходиться на піщаному водоносному горизонті, натиск якого слабкий, то в разі потрапляння піску її доведеться прочищати. Очищення і промивання проводиться через 3-5 років після того, як почалась робота.

Вода, отримана з глибоких водоносних горизонтів, відрізняється високою якістю, збалансованим мінеральним складом і відсутністю шкідливих домішок. Правильно спроектована водозабірна свердловина стане джерелом стабільного водопостачання у необхідному обсязі, якщо довірити її створення та облаштування досвідченим фахівцям.

Бурова компанія «АРТЕЗБУР» https://artezbur.ua/ більше 25 років займається професійним бурінням артезіанських свердловин на воду по Києву та Київській області. Якість облаштування автономного джерела водозабору забезпечує відмінну продуктивність та безперебійну подачу води на протязі всього експлуатаційного терміну свердловини.

Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

Смарт СІТІ 15.01.2021 ЖК Смарт СІТІ

Велика Британія 15.01.2021 ЖК Велика Британія

Ріел 15.01.2021 Ріел

Портал 'Нерухомість від забудовників' 14.01.2021 Портал 'Нерухомість від забудовників'

Софіївка 14.01.2021 ЖК Софіївка

Воробьевы горы на полях 14.01.2021 ЖК Воробьевы горы на полях

Яровиця 14.01.2021 ЖК Яровиця

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
 • Нові комплекси (щопонеділка)
 • Новини забудовників (щочетверга)
 • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →