Нерухомість від забудовників

Вікторія Попович: будівництво на об’єктах ІБК ОБРІЙ триває за графіком

Останнім часом сторінки інтернет-видань рясніють публікаціями з песимістичними прогнозами щодо ринку столичної нерухомості, типу «все пропало». Але той факт, що майже ніхто із гравців ринку у період карантину не припинив будівництво свідчить про інше. І це є гарним трендом ринку нерухомості, який заслуговує довіри з боку інвесторів.

ІБК ОБРІЙ

Не припинялася робота й на будівельних майданчиках Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» протягом карантинного періоду.

«Звісно нестача робочих рук відчувалась, тому довелось докладати максимум зусиль аби втримати темпи будівництва, щоб ситуація з карантином не мала впливу на заявлені строки здачі об’єктів в експлуатацію. І нам це вдалося. Отже, сьогодні наші три об’єкти знаходяться у рамках графіку будівництва, – поділилася Вікторія Попович і далі запевнила: Інвесторам немає про що турбуватися».

Будувати, не можна зупиняти

Із самого початку компанія ІБК ОБРІЙ поставила перед собою завдання – не зупиняти будівництво. Карантин і певні обмеження, обумовлені ним, не повинні стати підставою для зриву термінів.

«Ми несемо відповідальність перед нашими інвесторами за взяті на себе зобов’язання. Відсутність динаміки будівництва на майданчиках могла спричинити втрату довіри з боку інвесторів до компанії й ринку в цілому, і як наслідок – скорочення попиту», – зауважила очільник компанії.

Хоча певний ризик примусового припинення будівництва у зв’язку з карантином все-таки існував. Проте добре, що не судилося. І це є логічним, адже будівельники виконують роботи на відкритому повітрі, а дистанція між ними складає не менше 1-2 метрів. І все-таки, щоб продовжити будівництво в рамках умов карантину, довелося застосувати певний перелік запобіжних заходів і нестандартних рішень, які у підсумку дозволили зберегти темпи робіт на всіх будівельних майданчиках ІБК ОБРІЙ.

Робота в умовах карантину

«Із самого початку ми зобов’язали генпідрядну організацію дотримуватись обов’язкових запобіжних заходів та обмежень. Напередодні карантину серед працівників було проведено відповідний інструктаж. Будівельники були забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції.

Враховуючи рекомендації МОЗ стосовно допустимої відстані між робітниками, ми навіть переглянули види робіт на будівельних майданчиках і зосередились на виконанні саме тих, що дозволяють забезпечити необхідну відстань між працівниками.

Звісно, що було організовано перевезення працівників до місць роботи. Трансфер здійснюється із дотриманням всіх санітарних та протиепідеміологічних заходів і норм. І плануємо робити це й надалі, поки буде необхідність.

Не було проблем і з постачанням матеріалів для будівництва: арматури, сипучих сумішей, бетону, мурувальних матеріалів. Всі процеси тривають за графіком. Є певні питання щодо постачання іноземного обладнання. Проте маємо сподівання, що постачальники вчасно виконають свої зобов’язання і не підведуть нас», – розповіла Вікторія Попович.

«Загалом період депресії ми подолали. Хоча компанія працювала дистанційно, всі були в строю: будували й керували всіма процесами», – резюмувала директор ІБК ОБРІЙ.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Creator City 19.01.2021 ЖК Creator City

BudCapital 18.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

UNO City House 17.01.2021 ЖК UNO City House

Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →