Нерухомість від забудовників

Законному бізнесу протистоїть не карантин, а депутат Київради

Депутат Київради Володимир Назаренко порушує умови надзвичайної ситуації, розповсюджує хибну інформацію, чим вводить громадськість в оману, і намагається зірвати строки будівництва будинку по вул. Олени Теліги, 25.

ІБК ОБРІЙ

2 квітня 2020 року, близько 14:00, на будівельний майданчик по вул. Олени Теліги 25 прибула група молодих людей в масках на чолі з депутатом Київради Володимиром Назаренко. Молодики блокували в’їзд техніки й, таким чином, перешкоджали будівництву ЖК UNO City House інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ».

Це не перша спроба пана Назаренка перешкодити законному будівництву. Протягом останніх двох тижнів він неодноразово з’являвся біля об’єкта з необґрунтованою, протиправною вимогою зупинити будівництво. Сьогодні ж прийшов з підкріпленням.

Люди в масках, що за іронією долі виявилося дуже зручним в подібній ситуації, вимагали зупинити будівництво посилаючись на Проєкт рішення Київської міської ради «Про розірвання договору оренди земельної ділянки».

Проєкт був поданий Назаренком 17 березня 2020 року. Про що свідчать і листовки, які розклеювали і розповсюджували псевдоактивісти під час блокування роботи будівельників. Окрім одноосібної депутатської вимоги пана Назаренка про зупинку будівництва немає в них жодної чітко сформульованої причини на її захист. Навіть більше в листівках йдеться, що ІБК ОБРІЙ має договір оренди земельної ділянки з Київською міськрадою для завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою: вул. Олени Теліги 25. Наявний факт засвідчує повне право на виконання будівельних робіт.

Проте найголовніше, що проєкт тільки на стадії розгляду Постійною комісією київської міськради з питань містобудування, архітектури та землекористування. І тут доцільно зауважити, що сам Назаренко входить до її складу.

«Це не перші нападки зі сторони псевдоактивістів на будівельний майданчик. Їх пильна увага до нашого об’єкту особливо активізується в передвиборні періоди або в періоди кризи», - коментує ситуацію Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань ІБК ОБРІЙ.

«Констатую, і про це ми говоримо на всіх можливих інформаційних площадках, що 16 липня 2018 року ІБК ОБРІЙ уклала договір оренди земельної ділянки з Київською міськрадою для завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою: вул. Олени Теліги 25 і тільки 22 березня 2019 року, після отримання всіх вихідних даних, розробки проєктної документації, узгодження генерального плану, позитивного висновку комплексної експертизи, отримання дозволу на виконання будівельних робіт 3113190810110,розпочала роботи на будівельному майданчику. Така наша принципова позиція – будувати з дотриманням усіх нормативів і тільки при наявності повного пакета дозвільної документації», - зазначила вона.

Виходячи з вище сказаного, виникає питання: чим керується Назаренко, так завзято намагаючись припинити будівництво, а точніше реновацію чужого довгобуду, повз який понад десять років боялися ходити мешканці розташованих поблизу будинків?

В Офіс продажу ЖК UNO City House вже звертаються інвестори з обуренням щодо наявного факту. Вони висловлюють повну підтримку і готовність боротися проти таких дій.

За фактом перешкоджання будівельним роботам і намагання зірвати строки будівництва інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» готує заяви і звернення до всіх правоохоронних органів,а також до мера Києва і Президента України з проханням захистити об’єкт від свавілля людей, які попри всі заборони наражають співвітчизників на небезпеку, спричиняють перешкоди будівництву задля задоволення власних амбіцій та цілей.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Manhattan city 22.01.2021 ЖК Manhattan city

Новий Автограф 21.01.2021 ЖК Новий Автограф

Отрада 21.01.2021 ЖК Отрада

Creator City 19.01.2021 ЖК Creator City

BudCapital 18.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 18.01.2021 Київміськбуд

UNO City House 17.01.2021 ЖК UNO City House

Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →