Нерухомість від забудовників

Житло у кредит. Купити квартиру може кожен!

ЕКО-ДІМ
Останнім часом в Україні дедалі більшої популярності набирає кредитування на купівлю житла. І це не дивно, адже умови таких кредитів стають значно вигіднішими. Все більше банків, розуміючи потреби споживачів, розробляють спеціальні програми разом із забудовниками та пропонують кращі умови. За статистикою, понад 65% потенційних покупців вважають саме ціну найголовнішим пріоритетом під час вибору квартири в тому чи іншому ЖК. Тому для забудовників теж дуже важливо, надавати покупцям якомога зручніші варіанти оплати.

Так, будівельна компанія «Еко-Дім» пропонує придбати житло за вигідними умовами із розтермінуванням та без сплати зайвих відсотків у комфортних житлових комплексах із розвиненою інфраструктурою та сучасними технологіями будівництва. Або скористатись іпотечними кредитами в банках-партнерах.

ЕКО-ДІМ

«Компанія «ЕкоДім надає безвідсоткове розтермінування на купівлю будь-яких квартир у ЖК «На Надійній» та «На Тракті» до 2021 року. І це дійсно вигідно, адже для цього клієнтам навіть не потрібно звертись до банків. Головне сплатити перший внесок у розмірі від 20%. Крім того, наші покупці можуть взяти кредит під заставу майнових прав в «Укргазбанку» та «Кредобанку». Тобто вам не потрібно ризикувати своїм теперішнім майном. Тож купувати квартиру від «ЕкоДІм» – це не лише вигідно, а й безпечно», – розповідає директор Агентства нерухомості «Еко-Дім» Роман Бук.

ЕКО-ДІМ
Зараз покупці житла на первинному ринку намагаються знайти не лише зручне планування, комфортний район, технології будівництва та використання якісних матеріалів. Для багатьох пріоритетною є ціна. Саме тому найбільші банки країни, зокрема й «Укргазбанк», пропонують вигідні умови кредитування.

«Особливості оформлення кредиту на житло в «Укргазбанку» абсолютно прозорі. Позичальнику потрібно зробити перший внесок у розмірі від 30%, термін кредитування до 20 років під 20,9% річних. Корім того, одноразова комісія під час оформлення кредиту становить лише 1,5%. Також кредит можна погасити достроково у будь-який час та без додаткових платежів. У заставу можна оформити квартиру, яку ви власне купуєте, або ж інше нерухоме майно, яке вже є у власності клієнта. Крім того, незважаючи на економічні кризи 2008 та 2014 років, ми нашим клієнтам не піднімали відсоткової ставки, тобто вона є фіксованою. Компанія «ЕкоДім» є акредитованою в нашому банку, тож це означає, що вона пройшла усі перевірки, відповідно, для інвестора це є додатковою гарантією надійності купівлі житла», – каже Тарас Шмигельський, заступник директора львівської обласної дирекції «Укргазбанку».

Покупці чекають на можливість придбання житла за допомогою іпотеки. За попередніми прогнозами, частка придбаних квартир з використанням іпотечних кредитів за прогнозами 2019 року може зрости на 25–30%. Такі послуги, серед інших, пропонує і «Кредобанк».

«Компанія «Екодім» має у нас акредитацію як надійний партнер. Тобто, якщо клієнт оформляє кредит на житло у нашому банку, то ми його надаємо із більшою впевненістю, адже ми перевірили дозвільну документацію та ділову репутацію компанії. Умови кредитування у «Кредобанку» прості. Ми надаємо кошти до 3 млн гривень терміном до 20 років. До 31 серпня у нас діють активні ставки. Якщо клієнт бере участь у купівлі від 40 відсотків, то ставка – 18% річних, якщо перший внесок від 20 до 40%, то вона становить 19% річних на перші три роки кредитування. Починаючи з 4-го року, ставка є змінною і становить плюс 6%. Також є одноразова комісія 0,99% від суми кредиту. Клієнту потрібен лише паспорт, ідентифікаційний код та довідка про доходи за останні 6 місяців. Заставою виступає об’єкт іпотеки. А дострокове погашення можливе без додаткових санкцій», – повідомив Віктор Гальчинський, керівник прес-служби АТ «Кредобанк».

Тож, враховуючи те, що компанія «ЕкоДім» пропонує вигідні умови розтермінування, а також є акредитованою у найбільших та надійних українських банків, купівля житла стає зручною, як ніколи.

Всі новини ЕКО-ДІМ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
OBRIY 3 16.09.2020 ЖК OBRIY 3

ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІI 14.09.2020 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІI

ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІ 14.09.2020 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІ

Вільне Місто 07.09.2020 ЖК Вільне Місто

ЕКО-ДІМ на Батуринській 04.09.2020 ЖК ЕКО-ДІМ на Батуринській

Greenville Park Lviv 03.09.2020 ЖК Greenville Park Lviv

OBRIY 2 03.09.2020 ЖК OBRIY 2

OBRIY 3 03.09.2020 ЖК OBRIY 3

Greenville Park Lviv 02.09.2020 ЖК Greenville Park Lviv

Парус Smart 01.09.2020 ЖК Парус Smart

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Львова
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Львова Дивитися ціни Львова→
Реклама
Відео новобудов Львова
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Львова Дивитися відео новобудов Львова→
Популярні забудовники Каталог забудовників →