Нерухомість від забудовників

Які документи зобов'язаний надати забудовник?

Купівля квартири в новобудові завжди пов'язана з ризиком. Щоб зробити операцію більш безпечною і скоротити будь-які ризики, слід співпрацювати тільки з надійними компаніями, такими як «Синергія» в Ірпені.

У будь-якому випадку, перед тим як купити квартиру потрібно перевірити сумлінність забудовника, для цього у нього запитують такі документи як довідки з податкової, які підтвердили б своєчасну сплату податків і зборів. Також можна вивчити фінансовий звіт про діяльність контори за останні роки, такі документи повинні бути надані інвесторам за запитом. Також потрібно перевірити відсутність судових позовів і обтяжень, перш ніж купити нерухомість, вивчити інформацію про компанію в ЗМІ.

Забудовник зобов'язаний надати такі документи на етапі угоди:

  1. Виписку з Єдиного державного реєстру підприємців.
  2. Протокол про призначення керівника на посаду.
  3. Статут.
  4. Ліцензія, що дозволяє проводити господарську діяльність у сфері будівництва.
  5. Ліцензія, роздільна ЖК продаж площі в розстрочку і без неї.

Також знадобиться довіреність на заступника керівника, якщо десь фігурує його підпис і, якщо в угоді беруть участь треті особи, на них і фонди, які фінансують будівництво. Цих документів буде достатньо для перевірки. ЖК Грін Сайд Ірпінь має всі необхідні документиб і тому є ідеальним варіантом для вибору квартири.

Який поверх в новобудові вибрати

Новобудови в середньому мають 18-20 поверхів, це не завжди зручно для власників житла, але дуже вигідно для забудовника. Відповідний поверх - це так само важливо, як і ремонт квартири, кількість кімнат в ній.

Розглянемо питання з боку комфорту і безпеки. Всі вихлопні гази на вулиці зазвичай не піднімаються вище 5 поверху, тобто починаючи з нього вже можна купувати квартири, якщо хочете, щоб у будинку було свіже повітря. Можна подумати, що чим вище ваша однокімнатна або двокімнатна квартира, чим краще, але це не так.

Зазвичай найвища пожежна драбина - 50 метрів, вона дістане максимум до 12 поверху. Крім того, починаючи з 6, а іноді і нижче, немає дерев біля вікон, а значить будинку буде спекотніше.

На високих поверхах з смарт-квартир можна насолоджуватися красивим видом, але саме тут накопичується велика частина електромагнітного випромінювання, що може негативно позначитися на самопочутті мешканців. Деякі стверджують, що на високих поверхах не відчувається електромагнітне поле землі, а для людей це буває важливо, особливо якщо раніше вони жили в приватному будинку.

Тому, оптимальні поверхи для життя: з 5 по 8. Але, зверніть увагу, ціни такого житла можуть бути вищими. Пам'ятайте, що ліфт у новобудовах працює справно, але і ці будинки не захищені від поломки електрики.

powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Ярославів Град 29.09.2020 ЖК Ярославів Град

Great 28.09.2020 ЖК Great

Дніпровська Мрія 28.09.2020 ЖК Дніпровська Мрія

Manhattan city 28.09.2020 ЖК Manhattan city

Aria 25.09.2020 ЖК Aria

Unit.Home 25.09.2020 ЖК Unit.Home

Crystal Park Tower 25.09.2020 ЖК Crystal Park Tower

Інтеpгал-Буд 24.09.2020 Інтеpгал-Буд

Київміськбуд 24.09.2020 Київміськбуд

Злагода 24.09.2020 ЖК Злагода

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →