Нерухомість від забудовників

Як розраховується ціна будівництва дерев’яного житла?

Такої поширеності дерево як будівельний матеріал набуло завдяки своїм перевагам, серед яких: екологічність, енергоефективність, довговічність, естетична привабливість тощо. Проте питання ціни турбує кожного замовника. Але можна однозначно сказати, що таке житло є значно дешевшим, ніж його цегляні аналоги.

Варто детальніше розглянути фактори, які впливають на кінцеву вартість дерев’яного житла в Україні, а саме:

  1. Земельна ділянка.
  2. Проект.
  3. Фундамент – для надійності житла потрібен міцний фундамент. Найчастіше для дерев’яних споруд використовується стрічковий тип фундаменту. Але якщо на ділянці слабкий ґрунт, значні перепади, то можна використовувати й інший тип фундаменту. Щоб вибрати оптимальний варіант, необхідно провести геологічне дослідження ґрунтів. Майже 12% загальної вартості - припадає саме на облаштування фундаменту.
  4. Стіни– тут важливу роль відіграють матеріали, діаметр стінового брусу. Кожен зможе обрати для себе оптимальний варіант, залежно від цільового призначення споруди. Звичайно, чим більшим буде діаметр брусу, тим теплішим буде житло. Тому, якщо Ви бажаєте використовувати будівлю протягом всього року, то варто обирати більший діаметр брусу. І навпаки, якщо це споруда для сезонного літнього відпочинку, то достатньо буде меншого за товщиною стінового матеріалу. На монтаж стін іде близько 30 % кінцевої ціни.
  5. Покрівля – на вартість будівництва впливають також конструкція самого даху, його складність, вид покрівельного матеріалу, який обирає клієнт. Особливу увагу також потрібно приділяти кліматичним умовам в Україні при виборі того чи іншого покрівельного матеріалу. Найчастіше використовують металочерепицю чи бітумну черепицю. В загальному на покрівлю виділяється близько 15% від усіх коштів.
  6. Оздоблення.

Важливо усвідомлювати, що залежно від проведених робіт ціна будівництва будинку може суттєво змінюватися. Потрібно враховувати чи це буде виключно «коробка» дерев’яного будинку чи готове житло «під ключ» з комунікаціями та усіма опоряджувальними роботами.

Окрім цього, розраховуючи кінцеву ціну будівництва дерев’яного будинку, потрібно включати усі транспортні витрати на земельну ділянку замовника, а також витрати по проживанню бригади у разі віддалених робіт.

За останні роки ціни на будівництво будинку з оциліндрованого брусу стабілізувалися. Це можна пояснити значним попитом на такий тип житла.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» - https://derevodim.com.ua/price/build - здійснюють всі розрахунки по вартості виконаних робіт. Кошторис включає в себе обов’язкові детальні розрахунки по всіх наданих послугах і розрахунки вартості матеріалів з врахуванням логістики.

Питання щодо ціни будівництва дерев’яних будинків – особливо важливе та актуальне.

Адже, кожен замовник хоче, щоб ціни були економічно обґрунтованими, а будівельні матеріали – якісними.

Співвідношення ціна-якість – це головний показник співпраці між клієнтом та будівельною компанією. Тому, компанія «ДеревоДім» (https://derevodim.com.ua/price/build) чітко встановлює особливості оплати, розмір авансу для зручності співпраці.

Реклама забудовників
Останні новини:
Creator City 05.03.2021 ЖК Creator City

Great 05.03.2021 ЖК Great

Воробьевы горы на полях 05.03.2021 ЖК Воробьевы горы на полях

BudCapital 05.03.2021 BudCapital

ЕКО-ДІМ на Тракті І 05.03.2021 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті І

Greenville Park Lviv 04.03.2021 ЖК Greenville Park Lviv

Lystopad 04.03.2021 ЖК Lystopad

Містечко Козацьке 04.03.2021 ЖК Містечко Козацьке

АУРУМ 04.03.2021 АУРУМ

SVITLO PARK 04.03.2021 ЖК SVITLO PARK

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →