Нерухомість від забудовників

В ЖК «Місто Квітів» планове підвищення цін

Компанія «ІБК Обрій», забудовник паркового кварталу «Місто Квітів» в Подільському районі Києва, інформує про майбутнє підвищення цін на квартири.

З 15 лютого 2019 року відбудеться планове підвищення цін на квартири в усіх будинках другого та третього пускового комплексів. Подорожчання складе до 3% від поточної вартості квадратного метра.

В комплексі пропонуються готові квартири в будинках другого пускового комплексу, який був достроково введений в експлуатацію на три квартали від запланованого строку. Також квартири в будинках третього пускового комплексу, будівництво якого активно ведеться. Станом на початок лютого виконуються роботи з влаштування монолітного залізобетонного каркасу на рівні 8-9 поверхів у будинках № 8, 7, 7а.

«Попит на квартири в комплексі залишається стабільним, висока активність зі сторони покупців спостерігається навіть у святковий новорічний період, що пояснюється оптимальним співвідношенням ціни і якості житла. Незважаючи на планове підвищення цін, ЖК «Місто Квітів» залишається одним з найвигідніших пропозицій на столичному ринку», - коментує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань «ІБК Обрій».

На початок лютого в комплексі мінімальна вартість квартири на етапі будівництва складає 664 тис. грн. Придбати квартири можна як у розстрочку строком до 24 місяців з першим внеском від 30%; так і в кредит від банку-партнера «Глобус»та KredoBank.Згідно з умовами, кредит надається терміном до 20 років з можливістю дострокового погашення без додаткових виплат і комісій. Сума кредиту - до 1 500 000 гривень. Програмою передбачено кредитування з пільговою процентною ставкою від 5,9% до 21,9% річних. При цьому процентна ставка фіксується і не змінюється протягом терміну дії кредитного договору.

ЖК Місто Квітів

Всі новини Місто Квітів → Перейти на сайт ЖК Місто Квітів
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Галактика 29.05.2020 ЖК Галактика

Метрополіс 29.05.2020 ЖК Метрополіс

ІБК ОБРІЙ 29.05.2020 ІБК ОБРІЙ

Варшавський Плюс 28.05.2020 ЖК Варшавський Плюс

Новий Автограф 27.05.2020 ЖК Новий Автограф

Terracotta 27.05.2020 ЖК Terracotta

Портал 'Нерухомість від забудовників' 26.05.2020 Портал 'Нерухомість від забудовників'

Місто Квітів 23.05.2020 ЖК Місто Квітів

Клубний будинок Concordia 23.05.2020 ЖК Клубний будинок Concordia

UNO City House 23.05.2020 ЖК UNO City House

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →