Нерухомість від забудовників

В ЖК «Місто Квітів» планове підвищення цін

Компанія «ІБК Обрій», забудовник паркового кварталу «Місто Квітів» в Подільському районі Києва, інформує про майбутнє підвищення цін на квартири.

З 15 лютого 2019 року відбудеться планове підвищення цін на квартири в усіх будинках другого та третього пускового комплексів. Подорожчання складе до 3% від поточної вартості квадратного метра.

В комплексі пропонуються готові квартири в будинках другого пускового комплексу, який був достроково введений в експлуатацію на три квартали від запланованого строку. Також квартири в будинках третього пускового комплексу, будівництво якого активно ведеться. Станом на початок лютого виконуються роботи з влаштування монолітного залізобетонного каркасу на рівні 8-9 поверхів у будинках № 8, 7, 7а.

«Попит на квартири в комплексі залишається стабільним, висока активність зі сторони покупців спостерігається навіть у святковий новорічний період, що пояснюється оптимальним співвідношенням ціни і якості житла. Незважаючи на планове підвищення цін, ЖК «Місто Квітів» залишається одним з найвигідніших пропозицій на столичному ринку», - коментує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань «ІБК Обрій».

На початок лютого в комплексі мінімальна вартість квартири на етапі будівництва складає 664 тис. грн. Придбати квартири можна як у розстрочку строком до 24 місяців з першим внеском від 30%; так і в кредит від банку-партнера «Глобус»та KredoBank.Згідно з умовами, кредит надається терміном до 20 років з можливістю дострокового погашення без додаткових виплат і комісій. Сума кредиту - до 1 500 000 гривень. Програмою передбачено кредитування з пільговою процентною ставкою від 5,9% до 21,9% річних. При цьому процентна ставка фіксується і не змінюється протягом терміну дії кредитного договору.

ЖК Місто Квітів

Всі новини Місто Квітів → Перейти на сайт ЖК Місто Квітів
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Науки 58 16.08.2019 ЖК Науки 58

УКРБУД 15.08.2019 УКРБУД

Нова Англія 15.08.2019 ЖК Нова Англія

Файна Таун 15.08.2019 ЖК Файна Таун

Podil Plaza & Residence 15.08.2019 ЖК Podil Plaza & Residence

Terracotta 15.08.2019 ЖК Terracotta

Лебединий 15.08.2019 ЖК Лебединий

OK`LAND 15.08.2019 ЖК OK`LAND

Ліпінка 15.08.2019 ЖК Ліпінка

Варшавський Плюс 15.08.2019 ЖК Варшавський Плюс

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →