Нерухомість від забудовників

УКРБУД презентував дитячу розмальовку про еволюцію будівництва

УКРБУД

Корпорація «Укрбуд» представила розмальовку «Еволюція будівництва», присвячену розвитку житла за всю історію людства: від печери первісної людини до сучасних новобудов. Такий формат запропоновано спеціально для маленьких читачів, адже він не лише розважає, а й у доступній формі доносить корисну інформацію. Зображення, які розмальовуватиме малеча, супроводжуються легкими зрозумілими дітям описами. Малюнки у виданні авторські, виконанні українським ілюстратором.

Перший тираж розмальовок президент будівельної корпорації Олександр Лятамбор передав до Національної бібліотеки України для дітей.

УКРБУД

- Приємно, що «Укрбуд» став першим із забудовників, хто завітав до Національної бібліотеки України для дітей. Сьогодні ми передаємо тираж дитячої розмальовки у фонд бібліотеки. Це авторське видання, розроблене «Укрбуд» з оригінальними ілюстраціями та пізнавальним змістом, де ми відтворили еволюцію будівництва від домівок первісних людей до сучасних новобудов. Я радий презентувати для юних читачів першу розважально-пізнавальну літературу про еволюцію будівництва, - розказав Олександр Лятамбор.

Генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко додала, що в ході спілкування також народилася ідея провести всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Будуємо Україну разом», який дасть старт новим партнерським відносинам.

УКРБУД

- Адже УКРБУД будує нові будинки, а Національна бібліотека України для дітей виховує нових їх мешканців, - підкреслила Алла Гордієнко.

Національна бібліотека України для дітей - головна дитяча бібліотека України, заснована у 1967 році. Вона є національним книгосховищем дитячої літератури, науковим, довідково-бібліографічним, інформаційним і консультаційним центром для спеціалізованих дитячих, шкільних і сільських бібліотек, що обслуговують дітей. Сукупний фонд бібліотеки становить понад 500 тисяч примірників книг, журналів, грамзаписів, компакт-дисків, діафільмів та кінофільмів.


Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Seven 03.04.2020 ЖК Seven

West House 03.04.2020 ЖК West House

West House 03.04.2020 ЖК West House

Лебединий 03.04.2020 ЖК Лебединий

Terracotta 03.04.2020 ЖК Terracotta

DIM 02.04.2020 DIM

DIM 01.04.2020 DIM

Нивки-Парк 01.04.2020 ЖК Нивки-Парк

Ярославів Град 31.03.2020 ЖК Ярославів Град

Rybalsky 31.03.2020 ЖК Rybalsky

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →