Нерухомість від забудовників

«ПРОСТІР ДЛЯ ЛЮДЕЙ» - проєкт ІБК ОБРІЙ з благоустрою частини житлового кварталу у Шевченківському районі столиці

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» за співпраці Агенції urban curators розробили концепцію Проєкту з благоустрою частини житлового кварталу у Шевченківському районі Києва. За кілька тижнів вона буде представлена мешканцям для ознайомлення і надання зворотного зв’язку.

ІБК ОБРІЙ

Екскурс в історію

У 2019 році ІБК ОБРІЙ розпочав реновацію доволі відомого довгобуду столиці по вул. О.Теліги, 25, давши йому назву UNO City House. Ба більше, на підставі низки звернень, компанія планує втілити у життя проєкт з «оздоровлення» території прилеглого до будівництва кварталу, зробивши його більш комфортним та безпечним для різних груп населення.

«З моменту заходу на будівельний майданчик до нас почали звертатися мешканці прилеглих будинків із проханнями: десь ями залатати на асфальтовому покритті, чи земельки завести на ділянку. Цей перелік дедалі збільшувався. Люди звертали нашу увагу на недостатнє озеленення, убогість наявної інфраструктури, хаотичне паркування автівок, досить пожвавлений рух машин на внутрішньоквартальних проїздах тощо. І ми дійшли висновку, що одними точковими допомогами не обійтися. Скільки б корисних справ ІБК ОБРІЙ не зробив би в сукупності, питання «оздоровлення» даної території необхідно вирішувати комплексно. Лише у такому випадку ми зможемо охопити досить широкий спектр напрямків і створити дійсно комфортне, безпечне людиноцентричне публічне середовище», - коментує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ».

UNO City House зводиться на території, забудова якої відбувалась ще у 1959-1963 роках. Основу її становили п’ятиповерхові будинки. З того часу такому складнику як суспільний міський простір не приділялось досить системної уваги. Облаштування території й об’єкти інфраструктури поступово застарівали та виходили з ладу. Простір загального використання не підлаштовували під зміни в суспільному житті. Тож не дивно, що наразі він не відповідає критеріям якісного публічного простору, що враховує наявні потреби мешканців.

Ініціатива

Зважаючи на це Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» виступила з ініціативою створення проєкту, який має на меті виправити цю ситуацію. А саме, перетворити наявний простір на те, чим він мусить бути – на простір для людей.

Для дослідження та розробки концепції благоустрою було залучено Urban curators — незалежну агенцію, що поєднала однодумців у галузях урбаністики, архітектури, економіки та соціології міста.

Робота над проєктом передбачає кілька вагомих та послідовних етапів. Перший з них – дбайливе спостереження та ретельне вивчення міського життя ділянки, що обмежується вулицями Олени Теліги, Щусєва, Академіка Грекова та Ольжича та особливостей самої місцевості. Саме йому було присвячено кілька тижнів вересня.

Висновки, яких дійшли урбаністи, підтверджують справедливість зауважень мешканців. Вони та відповідні пропозиції лягли в основу концепції проєкту «Простір для людей». За кілька тижнів вона наочно буде представлена за адресою: вул. О.Теліги, 25. Тож усі охочі зможуть детально ознайомитися з основними пропозиціями розробників щодо організації спільного простору. Навіть більше, можна буде надати коментарі чи побажання, скориставшись поштовою скринькою, розташованою поруч, або електронною поштою. Адже цей етап не менш значущий для підготовки проєкту, реалізацію якого незабаром спостерігатимемо.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →