Нерухомість від забудовників

Повернуті до життя: приклади успішної ревіталізації довгобудів столиці

Щороку журналісти складають рейтинги київських довгобудів. Не став винятком і поточний рік. ІБК ОБРІЙ пропонує кардинально змінити вектор погляду і підготував перелік успішно добудованих довгобудів столиці. І таким чином, привернути увагу до сміливих ініціатив соціально-відповідальних забудовників.

ІБК ОБРІЙ

«Заглиблюючись у тему довгобудів столиці, помітила і позитивну тенденцію: забудовники надають друге життя чужим недобудованим об’єктам. На мій погляд, ці факти заслуговують уваги і розголосу, бо гідні наслідування. Адже кожен успішно добудований довгобуд є показником високого професіоналізму та соціальної відповідальності. До числа таких компаній приєдналася Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ». У поточному році забудовник розпочав роботи по завершенню будівництва чужого довгобуду по вул. Олени Теліги, 25», - коментує PR-менеджер ІБК ОБРІЙ Валентина Калинкіна.

Понад 15 довгобудів столиці були добудовані лише завдяки ініціативі забудовників. Лідером у цьому бізнес-напрямку є компанія «Укрбуд». На її рахунку 4 ревіталізованих довгобудів. Два великі об’єкта було реанімовано компанією UDP. Більшість довгобудів, представлених у Переліку, мали понад 10 років історії будівництва, що різнилась лише сценаріями реалізації. ІБК ОБРІЙ побудував Перелік успішно добудованих довгобудів згідно з роками здачі об’єктів в експлуатацію.

ЖК «Лісовий», вул. Генерала Матикіна, 12, 16

Будувати цей об’єкт почали ще у 2000 році. Проте на етапі зведення 5-го поверху будівництво зупинилось. І лише у травні 2012 року Державне ПАТ «Будівельна компанія «Укрбуд» підписало угоду про завершення будівництва житлового будинку. У другому кварталі 2013 року новобудова була введена в експлуатацію.

ЖК «Парк-хол Горький», вул. Антоновича, 131

Будівництво об’єкту починається ще у 2005 році. Проте дається взнаки кризовий період. Згодом за відновлення будівництва вже як девелопер проєкта береться компанія «Укрбуд». У 2014 році будинок був зданий в експлуатацію.

Будинок по вул. Верховинна, 39-41

У 2008 році будинок почала будувати ВАТ «Київреконструкція». Буквально після влаштування фундаменту зведення будівлі припинилось. До 2012 року ділянка простояла за парканом під охороною. Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» відновило будівництво і через два роки, у 2014-ому, будинок був введений в експлуатацію.

ЖК «Артеміда»

У 2004 році підприємство з іноземними інвестиціями «Міханікі-Україна» отримало в оренду ділянку на перетині Дарницького бульвару та вул. Жмаченка. Планували до 2009 року побудувати тут багатофункціональний комплекс. Проте забудовник не розрахував свої сили - після початку кризи 2008 року практично заморозив роботи.

Влітку 2014 року ЖК «Артеміда» офіційно увійшов до портфеля «Укрбуд», який і завершив будівництво комплексу у 2015 році.

ЖК «Skyline»

Житловий комплекс, що побудований у 2015 році на Печерських пагорбах, по вул. Євгена Коновальця, 26А, свого часу також пережив процес ревіталізації. У 2011 році об’єкт було заморожено. Сьогодні ж «Skyline» - житло преміум-класу від американського девелопера AMSTAR.

ЖК «Герцен-парк», вул. Герцена, 32

Об’єкт почав будуватися у 2005 році. Тоді він мав назву «Зелений Гай». У 2017 році комплекс добудовує «Укрбуд», надавши йому іншу назву.

ЖК на вул. Обухівська 135а, вул. Антонова-Овсієнка 4, 4а, 6

Раніше цей проєкт мав назву ЖК «Озерне». У 2008 році зведення об’єкту було «заморожено». У 2012 році проєкт підхоплює Київміськбуд. Він доводить його до ладу, проте позбавляє власної назви. У 2018 році було введено в експлуатацію останній будинок комплексу.

ЖК «Smart Plaza Obolon», вул. Маршала Тимошенка, 21, корп

ЖК Smart Plaza Obolon, по суті, це перепрофільована офісна частина великого ЖК «Пасаж», робота над яким припинилася у 2007році.

ЖК «Smart Plaza Polytech»

У 2005 році на проспекті Перемоги 24-А, 26, на місці старих цехів заводу «Аналітприлад», стартувало будівництво житлового комплексу. Проте у 2008 році зведення новобудови припинили. Перший будинок був готовий на 80%, а другий - на 50%.

У 2015 році компанія-девелопер UDP вирішила інвестувати в недобудови провівши реконцепцію проєктів. Об'єкт на Шулявці отримав назву ЖК «Smart Plaza Polytech». У 2016 році UDP відновило будівельно-демонтажні роботи на ділянці на Оболоні.

ЖК «Smart Plaza Polytech» введений в експлуатацію у першому кварталі 2018 року. У січні 2019 року закінчено будівництво ЖК «Smart Plaza Obolon».

ЖК «Delmar», вул. Драгомирова, 4-б

Ще у першому кварталі 2004 року почалось будівництво будинку. Влітку 2015 року на об’єкт «зайшла» компанія «Дельмар», коли ще не був добудований монолітний каркас. У другому кварталі 2019 року 32-поверховий будинок був введений в експлуатацію.

Будинок по вул. Теремковській, 3 завершує наш перелік. Перша спроба побудувати будинок датується далеким 2004 роком. І лише у 2012 році ділянку передають КП «Спецжитлофонд», який ще у 2014 році завершує будівництво об’єкту. Однак на сьогодні відсутня інформації про введення будинку в експлуатацію. Що обумовлює посідання останнього місця у нашому «рейтингу».

Після тріумфального переліку нагадаємо про довгобуди, що також отримали другий шанс на життя і в найближчі 2-3 роки доповнять перелік успішно добудованих. Серед них слід згадати ЖК «Mirax Plaza», вул. Глибочицька, 43; ЖК «Pechersk Plaza», що став ЖК «52 Перлина»; ЖК «Grand park», що матиме назву «Uno City House», вул. Олени Теліги, 25, його добудує ІБК ОБРІЙ; ЖК «Henesi House», вул. Нагірна, 18/16; ЖК «Family Тown», що отримав нове ім'я - ЖК «Tesla House» і нового забудовника - ТОВ «УБМС»; а також Житловий будинок по вул. Сім’ї Сосніних, 4а, який КП «Житлоінвестбуд-УКБ» планує добудувати у 2021 році.

Перелік складався згідно з інформацією спеціалізованих сайтів та сайтів інформаційних агентств.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Aria 25.09.2020 ЖК Aria

Unit.Home 25.09.2020 ЖК Unit.Home

Crystal Park Tower 25.09.2020 ЖК Crystal Park Tower

Інтеpгал-Буд 24.09.2020 Інтеpгал-Буд

Київміськбуд 24.09.2020 Київміськбуд

Злагода 24.09.2020 ЖК Злагода

Terracotta 23.09.2020 ЖК Terracotta

Лебединий 23.09.2020 ЖК Лебединий

POLARIS Home&Plaza 23.09.2020 ЖК POLARIS Home&Plaza

Клубний будинок Concordia 21.09.2020 ЖК Клубний будинок Concordia

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Реклама
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →