Нерухомість від забудовників

Найкраща шафа для вітальні

Виявляється, не таке вже й просте це заняття — вибирати меблеві секції для кімнати, де буде збиратися вся родина вечорами та куди часом будуть заходити гості. Можна розписати всі «за» і «проти» щодо того, якими мають бути меблі в вітальні, та відправитися збирати пазл із секцій, які повинні об'єднатися в загальну картину. А можна придивитися відразу до цілої системи, яка була зібрана проектувальниками меблів.

Ідеальна сучасна шафа для вітальні

Сучасна шафа для вітальні — це комплексне рішення, яке дозволяє викреслити зі списку ряд спірних питань. Не потрібно збирати по частинах цілу систему, де кожен елемент повинен підходити по стилю, кольору, габаритам. Також кожен елемент виконує свою цілеспрямовану роль і підібраний таким чином, щоб відповідати всім вимогам, які пред'являються.

Очевидно, що шафа для вітальні, комод або тумба будуть відрізнятися від моделей, які призначені для спальні або вітальні. У них різні завдання і кардинально відрізняється дизайн. Модульна система приваблива ще й тим, що в ній поєднуються різнопланові секції, а картина в цілому, при цьому залишається цілісною. Якщо розглядати шафу, то вона може бути відкритою, закритою або комбінованою.

В одній модульній системі може бути одна напіввідкрита шафа, один закритий пенал і одна шафа повністю відкрита, схожа швидше на велику полку. Така багатоваріантність позбавляє від пошуку компромісів. Якщо потрібна і відкрита, і закрита шафа, а місця для всіх не вистачає, то в модульній системі все складено так, щоб необхідне було укомплектовано максимально ефективно для економії простору. Деякі елементи можуть кріпитися до стіни та не бути прив'язаними до підлоги, що дозволяє підвісити цілу тумбу в порожньому місці.

Сучасні стінки проектуються таким чином, щоб не створювати зайвої захаращеності в кімнаті, як це було раніше. Це вже не вся стіна заставлена ​​сервантами, ящиками, тумбами, непотрібними перегородками. Тепер стінка — це компактний розподіл необхідних для вітальні меблевих секцій, де кожну з них можна замінити або зовсім прибрати, якщо в цьому є потреба.

Різноманіття модульних систем дозволяє підібрати оптимальний варіант. Якщо з усіх переглянутих варіантів, не підійшов жоден, то можна замовити індивідуальну розробку або самостійно скласти загальну систему, підбираючи окремі предмети меблів. Облаштування вітальні — спосіб проявити себе, розповісти про себе людям, що приходять в гості, ось чому найголовніше у виборі — зрозуміти, чи відбивають меблі унікальність задуманої ідеї.

Реклама забудовників
Останні новини:
Супернова 22.01.2021 ЖК Супернова

Струмочок 2 22.01.2021 ЖК Струмочок 2

Парус Smart 22.01.2021 ЖК Парус Smart

ECO HOUSE 22.01.2021 ЖК ECO HOUSE

Manhattan city 22.01.2021 ЖК Manhattan city

Варшавський мікрорайон 22.01.2021 ЖК Варшавський мікрорайон

Beverly Hills 22.01.2021 ЖК Beverly Hills

Provance Home 22.01.2021 ЖК Provance Home

Сансіті 21.01.2021 ЖК Сансіті

Меліоратор 21.01.2021 Меліоратор

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →