Нерухомість від забудовників

Клубний будинок Concordia ІБК ОБРІЙ - справжній витвір мистецтва

Проєкт будівництва Клубного будинку Concordia Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» досить неординарний: вишуканий і водночас складний з точки зору технологічних особливостей. Об’єкт будується на рельєфі з великим перепадом висоти ґрунту. У чому полягають основні особливості даного будівництва розповідає Сергій Приходько, заступник директора з капітального будівництва ІБК ОБРІЙ.

ІБК ОБРІЙ

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» у лютому 2019 року почала будівництво нового житлового будинку по вул. Кудрявська, 45. Згідно концепції проєкту це буде Клубний будинок бізнес-класу, який носитиме ім’я Римської богині згоди та охоронниці ладу –Concordia.

Будинок зводиться на рельєфі з великим перепадом висоти ґрунту, тож проєкт будівлі має певні технологічні особливості. Вони зумовлені висновками ряду ретельних досліджень, що були проведені на ділянці ще на початковому етапі проєктування будівництва.

Які саме дослідження лягли в основу проєкту й у чому полягають основні особливості будівництва даного об’єкту, розповідає Сергій Приходько, заступник директора з капітального будівництва ІБК ОБРІЙ:

«Будівництво загалом досить складний і клопіткий процес. Він вимагає ретельного виконання всіх правил і технічних норм. Дослідження рельєфу та ґрунту ділянки - найперший етап будівництва, який проводиться ще на початку проєктування, і стає основою будівельного проєкту.

Особливо це стосується ділянок з великим перепадом висот та особливостей і варіацій рельєфу ґрунту, як, зокрема, по вул. Кудрявська, 45.

Тож ми виконали геодезичну зйомку, яка відображає фактичний рельєф земельної ділянки та її межі і враховує усі особливості місцевості.

Провели інженерно-геологічні вишукування: зробили оцінку хімічного складу ґрунту на основі аналізу зразків, отриманих з різних глибин під час буріння свердловин.

Проаналізували механічний склад ґрунту. Саме він впливає на умови і особливості будівництва. Під особливості ґрунту підбираються будівельні матеріали та технології.

І обстежили наявний технічний стан будівель, що розташовані поряд з будівельним майданчиком.

В результаті, проєктом передбачили влаштування підпірної стіни. Вона забезпечить стійкість схилу та унеможливить вплив будівництва на будівлі, що розташовані поруч, у період будування, а також під час подальшої експлуатації новозведеного житлового будинку.

Ця здатність була перевірена та підтверджена розрахунком стійкості схилу в межах ділянки майбутньої забудови, а також розрахунком впливу нового об’єкту будівництва на існуючі оточуючі забудови».

Сьогодні на будівельному майданчику завершені роботи з влаштування паль верхнього ярусу пальового поля будинку та обв’язочного ростверку підпірної стіни. Вона складається з 55 п’ятнадцятиметрових буронабивних паль ПБН-1. Продовжуються роботи з влаштування пальового поля та підготовчі роботи під влаштування фундаментної плити, яка буде складатися з двох рівнів відповідно до схилу.

«Крім того, ще на початку будівництва для контролю за поведінкою схилу, ми забезпечили науково-технічний супровід на об’єкті. Він передбачає інженерно-геодезичний моніторинг планово-висотних деформацій території схилу в межах будівельного майданчика.

Для нагляду ж за технічним станом споруд, що розташовані поряд із будівельним майданчиком, ведемо геодезичні спостереження. Для цього встановили на оточуючі будівлі маяки для відстеження їх стану», - додав Сергій Приходько.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →