Нерухомість від забудовників

ІБК ОБРІЙ добудує чужий довгобуд на Дорогожичах

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» у 2019 році розпочала реновацію одного з відомих довгобудів столиці – ЖК «GrandPark» по вул. О. Теліги, 25 у Шевченківському районі міста, давши йому нову назвуUnoCityHouse.

ІБК ОБРІЙ

Привид минулого

Житловий 25-поверховий будинок біля станції метро «Дорогожичі» почали зводити у 2008 році. Замовником будівництва виступило ТОВ «Алімпекс-Мертінгер», а генеральним підрядником – ПАТ «Трест Київміськбуд-5». Проте криза, що зумовила банкрутство забудовника, зупинила цей проєкт на рівні першого поверху. І з того часу його публічна доля завмерла. Об’єкт згадувався лише у сумнозвісних рейтингах довгобудів столиці, які майже щорічно складалися журналістами. В одному з них навіть посів «почесне» четверте місце.

«На четвертому місці – житловий комплекс «CrandPark», що планувався за адресою вул. О. Теліги, 25. Будівництво розпочалось перед самою кризою у 2008 році. І на відміну від інших учасників рейтингу, тут встигли підняти лише перший поверх, на чому справа, власне, і закінчилася», - йдеться насайті 3m2 у статті 2016 року, присвяченій ТОП-5 довгобудів Києва. Також у публікації зауважується, що незакінчене будівництво перетворилось на велике сміттєзвалище посеред житлових будинків і з видом на Дорогожицький парк.

Схожу характеристикуоб’єкта зустрічаємо і насайті «1NEWS»зпосиланням на КорреспонденТ.net. У статті «Як розв’язати проблему довгобудів у Києві» автор пише: «Майданчик перетворився на велике сміттєзвалище, яке неодноразово горіло. Тут збираються люди, що ведуть асоціальний спосіб життя. У найближчих будинках часто трапляються крадіжки».

І лише весною 2019-го біля паркану, який протягом останніх десяти років огороджував привид довгобуду, з'явилася табличка з паспортом нового будівельного об’єкта. Вона сповіщала про початок робіт з завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку. Відтоді розпочався рух і за парканом.

Друга спроба «повернути до життя»

У 2016 році Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» купує на відкритому аукціоні у ПАТ «Укрсоцбанк» об’єкт незавершеного будівництва по вул. О.Теліги, 25 і реєструє право власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

«Ми чудово усвідомлювали наявність широкого спектра ризиків для забудовників у цьому бізнес-напрямку. І все ж таки зважилися зайнятися цим проєктом. Тож завдяки зусиллям ІБК ОБРІЙ одним довгобудом у столиці стане менше»,- коментує рішення компанії Сергій Приходько, заступник директора з капітального будівництва ІБК ОБРІЙ.

16 липня 2018 року ІБК ОБРІЙ укладає договір оренди земельної ділянки з Київською міськрадою для завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Олени Теліги, 25.

«Починаючи роботу над проєктом, ми ретельно прорахували всі можливі ризики. Провели геологічні вишукування та обстеження будівельних конструкцій. В результаті, отримали висновки, що підтверджують задовільний стан об’єкту недобудови. Наявні часткові застарілі конструкції у процесі будівництва були замінені», - розповів Сергій Приходько.

23 березня 2019 року після отримання всіх вихідних даних, розробки проєктної документації, узгодження генерального плану і позитивного висновку комплексної експертизи було отримано дозвіл на виконання будівельних робіт 3113190810110. Цей документ засвідчує право Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» на початок виконання будівельних робіт по завершенню будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими офісними й торговельними приміщеннями та підземним паркінгом.

UnoCityHouse – це єдність місця, часу і людей.

Своєю чергою Вікторія Попович, директор ІБК ОБРІЙ повідомила, що об’єкт буде добудовано у 25 поверховий житловий будинок з підземним паркінгом і терасою на даху. Житловий комплекс матиме власну інфраструктуру на першому поверсі будинку. Вона включатиме продуктовий магазин, салон краси, аптеку та відділення банку.

Також за її словами, на другому поверсі розташовуватимуться офіси з виходом на терасу. З третього по двадцять п’ятий поверх у будинку запроєктовано житлові квартири. На 24-ому та 25-ому - розмістяться квартири у двох рівнях. На даху - тераса загального користування. Будинок буде обладнаний трьома ліфтами. Основний вхід до будинку передбачений з боку внутрішнього двору. Заїзд автотранспорту на територію ділянки здійснюватиметься з боку вул. О. Теліги.

«Проєкт буде добудований в іншому форматі з іншим наповненням. Над ним працювали архітектори ТОВ «ГЛОБАЛ-ПРО». На мій погляд, їм вдалося зробити з довгобуду об’єкт, що матиме попит на ринку. Житловий комплексUnoCityHouseмає на меті об’єднати під своїм дахом людей, що працюють в інтенсивному ритмі, за спільними поглядами та інтересами, проте досить унікальних як особистостей. Для цього у ньому передбачені загальні тераси на другому поверсі та на даху будинку.UnoCityHouseнадає можливість знайти однодумців і просто нових друзів», - коментує Вікторія Попович.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →