Нерухомість від забудовників

Вікторія Попович: «Основне досягнення ІБК ОБРІЙ – стабільність в реалізації проєктів»

«Основне досягнення ІБК ОБРІЙ – стабільність в реалізації проєктів, не дивлячись на непростий для ринку рік, що минає», – зазначає Вікторія Попович, директор Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ».

ІБК ОБРІЙ Вікторія Попович про досягнення та плани ІБК ОБРІЙ:

Визначні події 2019 року

У 2019 році компанія ІБК ОБРІЙ почала активну фазу будівництва двох досить складних в технічному плані об’єктів. Перший – це житловий будинок бізнес-класу Concordia, який зводиться на непростому рельєфі за адресою: вул. Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Другий – UNO City House – реновація чужого довгобуду по вул. Олени Теліги, 25.

Також ми продовжуємо реалізацію об’єктів Паркового кварталу «Місто квітів». У 2019-му приступили до будівництва останнього 4 пускового комплексу. Приємно усвідомлювати, що реалізація об’єктів даного проєкту, а саме, продаж, здійснюється, в основному, завдяки каналам рекомендацій і повторної купівлі об’єктів наявними мешканцями комплексу, які вже на практиці мали нагоду оцінити всі його переваги.

Досягнення 2019 року

Основне досягнення ІБК ОБРІЙ – стабільність в реалізації наших проєктів, не дивлячись на непростий для ринку рік, що минає.

Виріс штат співробітників і кількість проєктів, які знаходяться в управлінні компанії, – девелопменті. Сьогодні ІБК ОБРІЙ має більш складну структуру, і вона працює. Це робочий механізм і відточені бізнес-процеси, які дозволяють не залежно від кількості проєктів у портфелі й зовнішніх чинників чітко в визначені терміни виконувати всі завдання і зобов’язання. В цілому, політика компанії спрямована не на кількість об’єктів. Ми за стабільний той обсяг, який в змозі реалізувати не зупиняючись, з точки зору, будівництва, не дивлячись на можливі зміни попиту чи тенденцій ринку.

Приємно усвідомлювати, що завдяки кількості реалізованих об’єктів, якості та своєчасності ІБК ОБРІЙ, як торгова марка, впевнено займає свої позиції як бренд. Ми пишаємося фахівцями, які з нами давно і тими, хто приєднався нещодавно – людьми, які поділяють наші цінності й розуміють мету, до якої ми прагнемо.

ІБК ОБРІЙ – 2019 в цифрах

У 2019 році ІБК ОБРІЙ достроково ввів в експлуатацію чотири будинки другого пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів» – це 520 квартир загальною площею 26 186 м2. Чотири об’єкти третього пускового комплексу – 360 квартир, загальною площею 19 908 м2 – побудовані й готуються до введення в експлуатацію.

Виклик 2019 року – завершення будівництва чужого довгобуду

ІБК ОБРІЙ у 2019 році розпочав реновацію чужого довгобуду за адресою: вул. Олени Теліги, 25. Робота в цьому бізнес-напрямку – це, свого роду, лакмусовий папір на виявлення професіоналізму команди забудовника. Виклик на здатність зробити те, що не всім не під силу. Через наявність прихованих ризиків, забудовники, у своїй більшості, вважають за краще не мати справу з чужими недобудованими об’єктами. Коло потенційних проблем може бути досить різноманітним.

Навіть більше, на підставі ряду звернень, ІБК ОБРІЙ планує втілити в життя проєкт з «оздоровлення» території прилеглого до будівництва кварталу, зробивши його більш комфортним і безпечним для різних груп населення.

Це теж новий досвід для компанії, який передбачає багатоканальність комунікацій: починаючи від сусідів і закінчуючи представниками міської влади. Оскільки без відповідних дозволів реалізація будь-яких концепцій, навіть найлюдиноцентричніших, инципі неможлива. І нам би дуже хотілося реалізувати задумане.

Плани на 2020 рік

У 2020 році ми плануємо запропонувати ринку нові цікаві проєкти, в тому числі, і об’єкти нежитлового призначення. Наразі ведеться робота зі збору вихідних даних, починаються процеси проєктування. Як тільки ми будемо готові надати більш детальну інформацію, обов’язково поділимося.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 15.01.2021 ЖК Great

Новопечерська Вежа 15.01.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Great 15.01.2021 ЖК Great

BudCapital 14.01.2021 BudCapital

Київміськбуд 14.01.2021 Київміськбуд

Creator City 14.01.2021 ЖК Creator City

Family & Friends 13.01.2021 ЖК Family & Friends

Orange City 13.01.2021 ЖК Orange City

Creator City 13.01.2021 ЖК Creator City

Mirax 13.01.2021 ЖК Mirax

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →