Нерухомість від забудовників

Інвестфонд UDG та HUB 4.0 повідомили про реалізацію спільного проекту

Інвестфонд UDG та HUB 4.0 підписали договір про співпрацю в реалізації проекту коворкінг простору на території житлового кварталу CAMPUS. На площі більше 1 тис кв.м. воркінгу буде розміщено простір для проведення культурних та освітніх заходів, розмістяться робочі місця та кілька переговорних кімнат. Будівлі житлового кварталу CAMPUS межують з територію кампусу НТУУ "Київська політехніка", поява новітнього коворкінг простору стане невід’ємною частиною розвитку екосистеми інноваторів, які потребують місць для навчання, нетворкінгу та розвитку проектів.

ЖК Campus

HUB 4.0 успішно працює кілька років на Подолі – це простір, що об’єднує галерею інновацій, освітній центр та конференц-зону, коворкінги та cospace, створює умови для успішного розвитку ідей. В ком’юніті HUB 4.0 інноватори, програмісти, стартапери, дизайнери, digital-спеціалісти та мейкери. В просторі хабу завжди можна зустріти корисних людей, відвідати найкращі заходи та закохатися в атмосферу інновацій.

Роман Іваненко, партнер інвестфонду UDG прокоментував подію: «Інвестфонд має на меті фінансування, зокрема, проектів девелопоменту нерухомості, що є інфраструктурою для галузей економіки, які мають значний вплив на зростання ВВП країни. Популярність коворкінг просторів і бізнес-центрів в такому форматі зростає у всьому світі, не тільки в Україні. Це вже повноцінна важлива складова на ринку офісної нерухомості, багато компаній креативного сектору обирають замість звичних офісних приміщень цілісні простори нового формату з переліком додаткових зручностей, що створюють відчуття комфорту і творчої свободи для працівників.».

Корпоративний інвестиційний фонд «Ю.Ді.Джи.» спеціалізується на фінансуванні проектів будівництва нерухомості. Фонд приймає участь в інвестуванні об’єктів, де може мати значний вплив на формування ідеології проекту, залучаючи до співробітництва найкращих архітекторів, консультантів та партнерів. Здійснює інвестиційну діяльність в Україні з 2015 року.

Всі новини Campus → Перейти на картку ЖК Campus
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Дніпровська Мрія 22.03.2019 ЖК Дніпровська Мрія

Нивки-Парк 22.03.2019 ЖК Нивки-Парк

Лебединий 22.03.2019 ЖК Лебединий

Володимирський 22.03.2019 ЖК Володимирський

УКРБУД 21.03.2019 УКРБУД

KARAWAY Tower 20.03.2019 ЖК KARAWAY Tower

CORNER 20.03.2019 ЖК CORNER

044 19.03.2019 ЖК 044

Портал 'Нерухомість від забудовників' 18.03.2019 Портал 'Нерухомість від забудовників'

ІБК ОБРІЙ 18.03.2019 ІБК ОБРІЙ

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →