Нерухомість від забудовників
Акція завершена

Знижки сімейним парам від компанії Greenville

Офіційні правила проведення акції «Любов у Грінвіль живе більше ніж три роки»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1.Організатором акції ««Любов у Грінвіль живе більше ніж три роки» (далі — «Акція») є ТОВ «КУА «АКТИВНІ ІНВЕСТИЦІЇ», код ЄДРПОУ 38616023, адреса: 79053 м. Львів, вул. Кн. Ольги 100 Б, що діє в інтересах та за рахунок:

1) Пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду «Грінвіль Хаус» щодо квартир у житловому комплексі «Грінвіль Хаус».

2) Пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду «Фонд зелених технологій «Грінвіль» щодо квартир у житловому комплексі «Місто трав».
3) Публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд зелених технологій Грінвіль» щодо квартир у житловому комплексі «Добра Оселя».

1.2. Рекламна акція «Любов у Грінвіль живе більше ніж три роки» (далі «Акція»), проводиться з метою рекламування та реалізації Організатором Акції житлових квартир (далі – Об’єкт).

1.3. Під Об’єктами Організатора в даних Правилах розуміютьcя квартири в Об’єктах будівництва за адресами: м. Львів, вул. Кульпарківська, 226-Б (ЖК «Місто Трав») та м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1/5 (ЖК «Добра Оселя»; ЖК «Грінвіль Хаус»).

1.4 Акція проводиться Організатором на території м. Львова.

1.5 Термін дії акції з 14 лютого 2018 р. по 16 лютого 2018 року включно. Термін проведення може бути змінено Організатором за його власним рішенням у зв’язку з істотною зміною обставин, які не могли бути передбачені Організатором.

1.6. Місце проведення акції: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100 Б, м. Львів, вул. Кульпарківська, 226-Б

1.7. Зміст акції полягає у наданні знижок на купівлю Об’єктів Організатора.1.8.Процедура визначення Переможця Акції не є азартною грою, лотереєю, послугою в сфері ігрового бізнесу, конкурсом або іншою, заснованою на ризику грою, а ці правила не є Публічною обіцянкою винагороди, або умовами конкурсу. Організатор Акції не отримує винагороду від учасників Акції або за їх участь в Акції.

2. УЧАСТЬ У АКЦІЇ:

2.1. Учасниками Акції можуть бути фізичні особи, які перебувають у зареєстрованому шлюбі, та які мають намір укласти договір купівлі-продажу квартири у зазначених Об’єктах будівництва в Період дії Акції та які виконали умови та правила цієї Акції (надалі – Учасники Акції).

2.2 Умови участі у Акції:
2.2.1. Для участі в Акції необхідно:
1) з’явитися в період з 14 лютого 2018 року до 16 лютого 2018 року включно у місце проведення акції, з 09.00 год по 19.00 год.
2) зареєструватися, тобто, заповнити анкету учасника та надати копії документу, що посвідчує особу (кожного із подружжя), та свідоцтво про шлюб між такими особами.
3) протягом 7 робочих днів з дати реєстрації в акції з’явитися за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100 Б або м. Львів, вул. Кульпарківська, 226-Б для укладення договору купівлі-продажу квартири (попереднього договору купівлі-продажу квартири) та сплатити перший внесок згідно умов договору.
4) учасниками акції можуть бути особи які перебувають у шлюбі між собою більше одного року.

2.3. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь працівники Організатора, або пов’язаних з ним осіб, їх родичі, члени сім’ї (подружжя, діти, брати/сестри, батьки), а також особи, які не відповідають умовам або не виконуються умови Правил. 

 2.4. Невиконання умов Акції, визначених у п. 2.2.1 цих Правил, а також сплив терміну проведення акції позбавляє особу права на використання призу.

3. ПРИЗОВИЙ ФОНД АКЦІЇ:

3.1.Призовий фонд Акції формується на розсуд Організатора. В разі необхідності призовий фонд може бути змінений за рішенням Організатора. Про такі зміни учасники акції інформуються за зверненням у відділ продажу Організатора Акції за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100Б або м. Львів, вул. Кульпарківська, 226-Б за їх зверненням.

3.2. Під Призом за даними Правилами розуміється можливість придбання Учасником, Об’єкту, вказаного в п. 1.3. цих Правил у Організатора із знижкою у відповідному розмірі.

3.3. Призовий фонд складається із відповідних сум знижки на купівлю квартир. Розмір знижки визначається в залежності від кількості повних років перебування у шлюбі. Якщо Учасник перебуває в шлюбі від 1 до 10 років розмір знижки становить 10 000,00 грн. Якщо Учасник перебуває в шлюбі більше 10 років розмір знижки буде дорівнювати кількісті років які Учасник перебуває у шлюбі помножених на 1 000, 00 грн.

3.4. Під знижкою за даними Правилами розуміється зменшення вартості ціни договору купівлі-продажу квартири (попереднього договору купівлі-продажу) на вищезазначену суму.

3.5. Суми знижок за кількома акціями не сумується, один учасник має можливість скористатися однією знижкою.

3.6. Одна знижка діє стосовно купівлі одного Об’єкту.

Greenville
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Greenville Park Lviv 20.08.2019 ЖК Greenville Park Lviv

Greenville House 20.08.2019 ЖК Greenville House

Парус City 17.08.2019 ЖК Парус City

ЕКО-ДІМ на Надійній 16.08.2019 ЖК ЕКО-ДІМ на Надійній

Парус Smart 16.08.2019 ЖК Парус Smart

"Щасливий" у Львові 14.08.2019 ЖК "Щасливий" у Львові

Вільне Місто 12.08.2019 ЖК Вільне Місто

ЕКО-ДІМ на Тракті 08.08.2019 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті

Софіївка 08.08.2019 ЖК Софіївка

Софіївка 08.08.2019 ЖК Софіївка

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Львова
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Львова Дивитися ціни Львова→
Реклама
Квартири Львова: новобудови і вторинний
Відео новобудов Львова
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Львова Дивитися відео новобудов Львова→
Популярні забудовники Каталог забудовників →