Нерухомість від забудовників

Вітаємо переможців Всеукраїнського архітектурного конкурсу проектів благоустрою внутрішнього простору «Місто Квітів»

У квітні 2018 року Інвестиційно-будівельна компанія Обрій ініціювала проведення конкурсу на розробку проекту благоустрою внутрішнього простору Паркового кварталу «Місто Квітів», розташованого в Подільському районі Києва за адресою вул. Тираспольська, 60.

Перед конкурсантами стояло завдання розробити проект різнопланового громадського простору з дитячими и спортивними майданчик, зонами для відпочинку дорослих, озелененням,продумати оптимальні напрямки пішохідних доріжок.

У конкурсі взяли участь 116 архітекторів і ландшафтних дизайнерів, авторських колективів, а також молодих фахівців і студентів галузевих спеціальностей з усієї України.

Експертну оцінку на відповідність технічному завданню пройшло менше 3-х робіт, і, на жаль, за правилами це означає, що конкурс не відбувся. Проте організатори та журі конкурсу вирішили нагородити найсильніших учасників заохочувальними призами.

Журі відзначило три конкурсні роботи, які набрали найбільшу кількість балів і 23 липня 2018 року нагородило переможців, ними стали:

• Ігор Поляков, м. Львів

• Катерина Сираєва, м. Київ

• Максим Соломія і Віктор Собчук, м. Львів

Переможці розділили між собою головний приз і отримали спеціальні умови на придбання нерухомості в Парковому кварталі «Місто Квітів».

«ЖК «Місто Квітів» - це не тільки будинки, а й тротуари, прибудинкові території, сквери та дитячі майданчики, зручні лавки, красиві ліхтарі і яскраві квітники. Ми використаємо по максимуму архітектурні ідеї запропоновані конкурсантами, щоб створити для жителів паркового кварталу «Місто Квітів» комфортний і насичений різноманітними елементами простір, який стане місцем повноцінного відпочинку всіх і кожного» - зазначила директор «ІБК Обрій» Вікторія Попович, член журі конкурсу.

Організатори та журі конкурсу висловлюють подяку усім за участь і проведену велику роботу. Ідеї ​​та архітектурні рішення переможців конкурсу стануть невід'ємною частиною проекту планування території житлового кварталу, який розробляється в даний момент.

ІБК ОБРІЙ

ІБК ОБРІЙ

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Файна Таун 01.12.2020 ЖК Файна Таун

Respublika 01.12.2020 ЖК Respublika

Київміськбуд 01.12.2020 Київміськбуд

Creator City 01.12.2020 ЖК Creator City

Orange City 01.12.2020 ЖК Orange City

Star City 01.12.2020 ЖК Star City

Урлівський 01.12.2020 ЖК Урлівський

Creator City 27.11.2020 ЖК Creator City

Новопечерська Вежа 26.11.2020 ЖК Новопечерська Вежа

Creator City 25.11.2020 ЖК Creator City

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →