Нерухомість від забудовників

Вітаємо переможців Всеукраїнського архітектурного конкурсу проектів благоустрою внутрішнього простору «Місто Квітів»

У квітні 2018 року Інвестиційно-будівельна компанія Обрій ініціювала проведення конкурсу на розробку проекту благоустрою внутрішнього простору Паркового кварталу «Місто Квітів», розташованого в Подільському районі Києва за адресою вул. Тираспольська, 60.

Перед конкурсантами стояло завдання розробити проект різнопланового громадського простору з дитячими и спортивними майданчик, зонами для відпочинку дорослих, озелененням,продумати оптимальні напрямки пішохідних доріжок.

У конкурсі взяли участь 116 архітекторів і ландшафтних дизайнерів, авторських колективів, а також молодих фахівців і студентів галузевих спеціальностей з усієї України.

Експертну оцінку на відповідність технічному завданню пройшло менше 3-х робіт, і, на жаль, за правилами це означає, що конкурс не відбувся. Проте організатори та журі конкурсу вирішили нагородити найсильніших учасників заохочувальними призами.

Журі відзначило три конкурсні роботи, які набрали найбільшу кількість балів і 23 липня 2018 року нагородило переможців, ними стали:

• Ігор Поляков, м. Львів

• Катерина Сираєва, м. Київ

• Максим Соломія і Віктор Собчук, м. Львів

Переможці розділили між собою головний приз і отримали спеціальні умови на придбання нерухомості в Парковому кварталі «Місто Квітів».

«ЖК «Місто Квітів» - це не тільки будинки, а й тротуари, прибудинкові території, сквери та дитячі майданчики, зручні лавки, красиві ліхтарі і яскраві квітники. Ми використаємо по максимуму архітектурні ідеї запропоновані конкурсантами, щоб створити для жителів паркового кварталу «Місто Квітів» комфортний і насичений різноманітними елементами простір, який стане місцем повноцінного відпочинку всіх і кожного» - зазначила директор «ІБК Обрій» Вікторія Попович, член журі конкурсу.

Організатори та журі конкурсу висловлюють подяку усім за участь і проведену велику роботу. Ідеї ​​та архітектурні рішення переможців конкурсу стануть невід'ємною частиною проекту планування території житлового кварталу, який розробляється в даний момент.

ІБК ОБРІЙ

ІБК ОБРІЙ

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Апарт-комплекс в Пущі Водиці 14.08.2020 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

Київміськбуд 12.08.2020 Київміськбуд

Urban Park 12.08.2020 ЖК Urban Park

Інтеpгал-Буд 12.08.2020 Інтеpгал-Буд

Stolitsa Group 11.08.2020 Stolitsa Group

CREATOR CITY 10.08.2020 ЖК CREATOR CITY

Нивки-Парк 06.08.2020 ЖК Нивки-Парк

Great 05.08.2020 ЖК Great

UNO City House 05.08.2020 ЖК UNO City House

Great 05.08.2020 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →