Нерухомість від забудовників

В ЖК «Місто Квітів» планове підвищення цін

Компанія «ІБК Обрій», забудовник паркового кварталу «Місто Квітів» в Подільському районі Києва, інформує про майбутнє підвищення цін на квартири.

З 13 серпня 2018 року починають діяти нові ціни.Заплановано перегляд вартості квартир у всіх секціях комплексу на стадії будівництва, що обумовлено зростанням будівельної готовності об'єктів та намірів забудовника достроково завершити будівництво, а також високим попитом на житло в проекті. Подорожчання складе 3-5% від поточної вартості квадратного метра.

Будівництво другої черги (будинки № 4, 4а і 5) наближається до завершення. У будинках тривають роботи по оздобленню зовнішнього фасаду, монтажу металопластикових віконних та балконних блоків, оздобленню місць загального користування, монтажу ліфтового обладнання та влаштуванню внутрішніх інженерних мереж.

«Попит на квартири в комплексі залишається стабільним, висока активність зі сторони покупців спостерігається навіть у літній період, що пояснюється оптимальним співвідношенням ціни і якості житла. Незважаючи на планове підвищення цін, ЖК «Місто Квітів» залишається одним з найвигідніших пропозицій на столичному ринку», - коментує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань «ІБК Обрій».

На початок серпня в комплексі мінімальна вартість квартири на етапі будівництва складає 585 тис. грн. Придбати квартири можна як у розстрочку строком до 18 місяців з першим внеском від 30%; так і в кредит від банку-партнера «Глобус».Згідно з умовами, кредит надається терміном до 20 років з можливістю дострокового погашення без додаткових виплат і комісій. Сума кредиту - до 1 500 000 гривень. Програмою передбачено два варіанти кредитування з пільговою процентною ставкою від 5,9% в гривні на перший рік кредитування або від 13,5% в гривні на перші два роки. На наступні роки діє фіксована ставка 21,9% річних. При цьому процентна ставка фіксується і не змінюється протягом терміну дії кредитного договору.

Додаткову інформацію про вартість і наявність вільних квартир, умови інвестування можна дізнатися у відділі продажів за адресою: вул. Тираспольська, 60

ЖК Місто Квітів

Всі новини Місто Квітів → Перейти на сайт ЖК Місто Квітів
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Нивки-Парк 06.08.2020 ЖК Нивки-Парк

Great 05.08.2020 ЖК Great

UNO City House 05.08.2020 ЖК UNO City House

Great 05.08.2020 ЖК Great

Місто Квітів 05.08.2020 ЖК Місто Квітів

Теремки 04.08.2020 ЖК Теремки

Сонячна Рів’єра 04.08.2020 ЖК Сонячна Рів’єра

Клубний будинок Concordia 04.08.2020 ЖК Клубний будинок Concordia

UNO City House 04.08.2020 ЖК UNO City House

Місто Квітів 04.08.2020 ЖК Місто Квітів

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →