Нерухомість від забудовників

В ЖК «Місто Квітів» планове підвищення цін

Компанія «ІБК Обрій», забудовник паркового кварталу «Місто Квітів» в Подільському районі Києва, інформує про майбутнє підвищення цін на квартири.

З 13 серпня 2018 року починають діяти нові ціни.Заплановано перегляд вартості квартир у всіх секціях комплексу на стадії будівництва, що обумовлено зростанням будівельної готовності об'єктів та намірів забудовника достроково завершити будівництво, а також високим попитом на житло в проекті. Подорожчання складе 3-5% від поточної вартості квадратного метра.

Будівництво другої черги (будинки № 4, 4а і 5) наближається до завершення. У будинках тривають роботи по оздобленню зовнішнього фасаду, монтажу металопластикових віконних та балконних блоків, оздобленню місць загального користування, монтажу ліфтового обладнання та влаштуванню внутрішніх інженерних мереж.

«Попит на квартири в комплексі залишається стабільним, висока активність зі сторони покупців спостерігається навіть у літній період, що пояснюється оптимальним співвідношенням ціни і якості житла. Незважаючи на планове підвищення цін, ЖК «Місто Квітів» залишається одним з найвигідніших пропозицій на столичному ринку», - коментує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань «ІБК Обрій».

На початок серпня в комплексі мінімальна вартість квартири на етапі будівництва складає 585 тис. грн. Придбати квартири можна як у розстрочку строком до 18 місяців з першим внеском від 30%; так і в кредит від банку-партнера «Глобус».Згідно з умовами, кредит надається терміном до 20 років з можливістю дострокового погашення без додаткових виплат і комісій. Сума кредиту - до 1 500 000 гривень. Програмою передбачено два варіанти кредитування з пільговою процентною ставкою від 5,9% в гривні на перший рік кредитування або від 13,5% в гривні на перші два роки. На наступні роки діє фіксована ставка 21,9% річних. При цьому процентна ставка фіксується і не змінюється протягом терміну дії кредитного договору.

Додаткову інформацію про вартість і наявність вільних квартир, умови інвестування можна дізнатися у відділі продажів за адресою: вул. Тираспольська, 60

ЖК Місто Квітів

Всі новини Місто Квітів → Перейти на сайт ЖК Місто Квітів
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Новопечерська Вежа 26.11.2020 ЖК Новопечерська Вежа

Creator City 25.11.2020 ЖК Creator City

Апарт-комплекс в Пущі Водиці 24.11.2020 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

BOSTON Creative House 24.11.2020 ЖК BOSTON Creative House

О2 Residence 24.11.2020 ЖК О2 Residence

Life Story 24.11.2020 ЖК Life Story

Creator City 23.11.2020 ЖК Creator City

Нова Англія 23.11.2020 ЖК Нова Англія

Київміськбуд 20.11.2020 Київміськбуд

Chalet 20.11.2020 ЖК Chalet

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Реклама
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →