Нерухомість від забудовників

«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Вишиванка»

УкрбудВ Оболонському районі Києва відкрився новий житловий комплекс «Вишиванка», збудований корпорацією «Укрбуд». Відкриття будинку пройшло слідом за Днем вишиванки, який щорічно відзначається в Україні. При цьому традиційна українська сорочка знайшла відображення не тільки в назві ЖК: національний орнамент легко вгадується і у фасаді будівлі, і в дизайні внутрішніх приміщень.


Тому і на відкритті комплексу вишиванка опинилася в центрі уваги. У вишитих сорочках прийшли багато новоселів, а ті, хто в цей день не міг похвалитися національним колоритом в одязі, приміряли пам'ятні футболки-вишиванки від «Укрбуд». Всі бажаючі могли спробувати свої сили і безпосередньо в вишивці національного орнаменту. Його зобразили в логотипі ЖК на полотні, яке буде прикрашати хол будівлі. Приготували для гостей і інші активності: тематичні фотозони, майстер-класи зі створення весняних віночків та вже традиційний для «Укрбуд» розіграш побутової техніки серед господарів квартир в новому будинку.
Укрбуд

Відзначимо, що «Вишиванка» - це житловий комплекс комфорт-класу, розташований в одному з найзеленіших районів Києва. У будинку 23 поверхи, на яких розмістилися 153 квартири. Будівля зведена за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін червоною керамічною цеглою. Фасад будинку комплексно утеплений із застосуванням мінеральної вати.

На сьогоднішній день корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію 58 будинків в Києві на більш ніж 9 тисяч квартир. Загальна площа збудованого житла перевищує 800 тисяч квадратних метрів. Зараз девелопер одночасно будує в столиці 25 нових житлових комплексів.

Укрбуд
УкрбудУкрбуд
УкрбудУкрбуд
Укрбуд
Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Інтеpгал-Буд 22.08.2019 Інтеpгал-Буд

Henesi House 22.08.2019 ЖК Henesi House

ІБК ОБРІЙ 21.08.2019 ІБК ОБРІЙ

Київміськбуд 21.08.2019 Київміськбуд

УКРБУД 20.08.2019 УКРБУД

Forest Park 20.08.2019 ЖК Forest Park

Науки 58 16.08.2019 ЖК Науки 58

УКРБУД 15.08.2019 УКРБУД

Нова Англія 15.08.2019 ЖК Нова Англія

Файна Таун 15.08.2019 ЖК Файна Таун

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →