Нерухомість від забудовників

«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Вишиванка»

УкрбудВ Оболонському районі Києва відкрився новий житловий комплекс «Вишиванка», збудований корпорацією «Укрбуд». Відкриття будинку пройшло слідом за Днем вишиванки, який щорічно відзначається в Україні. При цьому традиційна українська сорочка знайшла відображення не тільки в назві ЖК: національний орнамент легко вгадується і у фасаді будівлі, і в дизайні внутрішніх приміщень.


Тому і на відкритті комплексу вишиванка опинилася в центрі уваги. У вишитих сорочках прийшли багато новоселів, а ті, хто в цей день не міг похвалитися національним колоритом в одязі, приміряли пам'ятні футболки-вишиванки від «Укрбуд». Всі бажаючі могли спробувати свої сили і безпосередньо в вишивці національного орнаменту. Його зобразили в логотипі ЖК на полотні, яке буде прикрашати хол будівлі. Приготували для гостей і інші активності: тематичні фотозони, майстер-класи зі створення весняних віночків та вже традиційний для «Укрбуд» розіграш побутової техніки серед господарів квартир в новому будинку.
Укрбуд

Відзначимо, що «Вишиванка» - це житловий комплекс комфорт-класу, розташований в одному з найзеленіших районів Києва. У будинку 23 поверхи, на яких розмістилися 153 квартири. Будівля зведена за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін червоною керамічною цеглою. Фасад будинку комплексно утеплений із застосуванням мінеральної вати.

На сьогоднішній день корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію 58 будинків в Києві на більш ніж 9 тисяч квартир. Загальна площа збудованого житла перевищує 800 тисяч квадратних метрів. Зараз девелопер одночасно будує в столиці 25 нових житлових комплексів.

Укрбуд
УкрбудУкрбуд
УкрбудУкрбуд
Укрбуд
Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Aria 04.12.2020 ЖК Aria

Family & Friends 04.12.2020 ЖК Family & Friends

UNO City House Акція завершена 03.12.2020 ЖК UNO City House

Місто Квітів 03.12.2020 ЖК Місто Квітів

Creator City 03.12.2020 ЖК Creator City

CITY HUB 03.12.2020 ЖК CITY HUB

Академ-Квартал 03.12.2020 ЖК Академ-Квартал

Сирецькі сади 03.12.2020 ЖК Сирецькі сади

Академ-Квартал 03.12.2020 ЖК Академ-Квартал

Сирецькі сади 03.12.2020 ЖК Сирецькі сади

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →