Нерухомість від забудовників

«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Вишиванка»

УкрбудВ Оболонському районі Києва відкрився новий житловий комплекс «Вишиванка», збудований корпорацією «Укрбуд». Відкриття будинку пройшло слідом за Днем вишиванки, який щорічно відзначається в Україні. При цьому традиційна українська сорочка знайшла відображення не тільки в назві ЖК: національний орнамент легко вгадується і у фасаді будівлі, і в дизайні внутрішніх приміщень.


Тому і на відкритті комплексу вишиванка опинилася в центрі уваги. У вишитих сорочках прийшли багато новоселів, а ті, хто в цей день не міг похвалитися національним колоритом в одязі, приміряли пам'ятні футболки-вишиванки від «Укрбуд». Всі бажаючі могли спробувати свої сили і безпосередньо в вишивці національного орнаменту. Його зобразили в логотипі ЖК на полотні, яке буде прикрашати хол будівлі. Приготували для гостей і інші активності: тематичні фотозони, майстер-класи зі створення весняних віночків та вже традиційний для «Укрбуд» розіграш побутової техніки серед господарів квартир в новому будинку.
Укрбуд

Відзначимо, що «Вишиванка» - це житловий комплекс комфорт-класу, розташований в одному з найзеленіших районів Києва. У будинку 23 поверхи, на яких розмістилися 153 квартири. Будівля зведена за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін червоною керамічною цеглою. Фасад будинку комплексно утеплений із застосуванням мінеральної вати.

На сьогоднішній день корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію 58 будинків в Києві на більш ніж 9 тисяч квартир. Загальна площа збудованого житла перевищує 800 тисяч квадратних метрів. Зараз девелопер одночасно будує в столиці 25 нових житлових комплексів.

Укрбуд
УкрбудУкрбуд
УкрбудУкрбуд
Укрбуд
Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Нивки-Парк 06.08.2020 ЖК Нивки-Парк

Great 05.08.2020 ЖК Great

UNO City House 05.08.2020 ЖК UNO City House

Great 05.08.2020 ЖК Great

Місто Квітів 05.08.2020 ЖК Місто Квітів

Теремки 04.08.2020 ЖК Теремки

Сонячна Рів’єра 04.08.2020 ЖК Сонячна Рів’єра

Клубний будинок Concordia 04.08.2020 ЖК Клубний будинок Concordia

UNO City House 04.08.2020 ЖК UNO City House

Місто Квітів 04.08.2020 ЖК Місто Квітів

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →